מאמרים - טיפים להעלאת הטיפים שלכם הדפסה מאתר מאמרים

טיפים להעלאת הטיפים שלכם

נכתב על ידי מיכאל וקנין

[ הדפסת המאמר ]

אז אתם עובדים קשה כל הערב, וכשהגיע הזמן לשלם אתם רואים טיפ נמוך ממה שציפיתם?


אם אתם כבר יודעים מה אתם עושים, עברתם קורס ברמנים ואתם כרגע חיים את המקצוע הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לשפר את יכולות הביצוע שלכם, הרי כל אחד יכול למזוג משקאות אבל לא כל אחד יכול להיות ברמן מצליח.
  • קודם כל את חייבים להכיר את המשקאות. הכירו את כל המשקאות הבסיסיים שאנשים אוהבים, למדו להכיר את המשקאות של הקבועים והמשקאות המבוקשים ביותר באיזור שלכם ואתם בדרך להצלחה, דרך מצויינת ללמוד להכיר משקאות היא דרך קורס ברמנים שילמד אתכם כל מה שתצטרכו.

  • שננו כמה מתכונים לשוטים בראש שלכם, לא את כולם אבל 4-5 יספיקו. אתם תמיד יכולים לשאול את שאר הברמנים איתכם מה השוטים המועדפים עליהם ולשנן אותם.

  • תקשיבו! תקשיבו למה שהלקוח רוצה, ושרתו את הצרכים שלהם (בגבול ההגיון) בלי שהם יצטרכו לבקש ממכם. אם במקרה שמעתם מישהו אומר לחברו שהוא היה שמח לכוס מים תגישו לו אחת לפני שהוא מבקש.

  • תלמדו לבצע כמה משימות בו-זמנית. בזמן שאתם מכינים משקה ללקוח אחד קחו הזמנה מלקוח אחר.

  • למדו לקרוא את שפת הגוף של הלקוחות. אם מישהו יושב לבד אבל רוצה להשאר לבד אל תתנפלו עליו כאילו הוא מקרה סעד, כשאנשים רוצים משהו הם יוצרים קשר עין.

  • תלמדו כמה בדיחות, מתישהו מישהו יבקש ממכם לספר לו בדיחה או לשעשע אותו, היא לא חייבת להיות מצחיקה אבל עדיף שתהיה לכם אחת.

  • תלמדו להכיר את הלקוחות הקבועים שלכם, אם תזכרו אותם תגרמו להם להרגיש מיוחדים ולאהוב אתכם, הם ירגישו שהם מקבלים יחס מיוחד, תזכרו את המשקאות שלהם גם!

אלו כמה טיפים לברמנים שיעזרו לכם לשפר את כמות הטיפים שלכם.


כמובן שהטיפים האלה מתאימים לאנשים שכבר מבינים דבר או שניים במקצוע, אם אתם עדיין לא שם, תשקלו לעבור קורס ברמנים שיביא אתכם להצלחה!


טיפ אחרון שלא בהכרח יעלה את כמות הטיפים שלכם אבל ימנע מצב לא נעים, אם ראיתם לקוח ביום אחד בדייט עם בחורה ויום אחריו עם בחורה אחרת, אל תגידו כלום :)

אודות הכותב:

מיכאל וקנין הוא מדריך בקורס ברמנים כבר 3 שנים, למיכאל נסיון רב בתור ברמן ובתור מורה, הוא מתפקד גם בתור רכז הקורסים בבית ספר לברמנים בו הוא מלמד.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il