מאמרים - ניתוחים בחזה כדאי לדעת הדפסה מאתר מאמרים

ניתוחים בחזה כדאי לדעת

נכתב על ידי אוסנת אברמוב

[ הדפסת המאמר ]

אין ספק שניתוחי חזה הם בין הניתוחים הנפוצים ביותר בתחום הרפואה הפלסטית. נשים רבות אינן מרוצות ממידת החזה או מצורתו, ולעתים עם חלוף השנים ובייחוד לאחר לידה חלים שינויים בגוף אשר גורמים לנשים רבות לבחור לעבור תחת סכין המנתחים ולצאת עם חזה חדש.


ניתוח חזה מתחלקים למספר סוגים:


ניתוחי הגדלת חזה– ניתוחים אלה נעשים לצרכים אסתטיים בלבד, במטרה לעצב מחדש ולהגדיל את החזה באמצעות שתלים. פיתוחים טכנולוגיים הביאו ליצירת שתלים מחומרים מורכבים כסיליקון אשר מדמים בצורתם ובתחושתם חזה טבעי.


ניתוחי הקטנת חזה– גם הקטנת חזה נעשית לרוב לצרכים אסתטיים, למי שאינה מרוצה ממידת החזיה שלה ומעוניינת לצמצמם את מידותיו. לעתים ממליצים הרופאים לבצע הקטנת חזה להקלה בבעיות גב או בעיות אורתופדיות אחרות, באמצעות הפחתת עומס המשקל שעלול להיווצר מחזה גדול מדי ביחס למידות הגוף.


 הרמת חזה – ניתוחים אלה נפוצים בקרב נשים אשר מעוניינות להעניק לחזה שלהן מראה צעיר ורענן יותר, באמצעות שינוי צורתו ומידת זקיפותו. מרבית הנשים שעוברות ניתוח הרמת חזה עושות כן לאחר לידה, או בגיל מבוגר כאשר השפעת כוח המשיכה הופכת לניכרת.


ניתוחי הקטנת חזה לגבר– כמעט לא מדברים על כך, אך אחוז מסויים ממנותחי החזה הם למעשה גברים אשר מסיבות גנטיות, בריאותיות, סיבות של משקל או גורמים אחרים מתאפיינים בחזה גברי גדול. ניתוחי הקטנת חזה לגבר מקנים למטופל בטחון רב יותר בעיצוב מחדש של רקמות החזה לצורה הנחשבת לגברית ואופיינית יותר.


ניתוח בחזה הוא מהניתוחים היותר מורכבים, אשר דורשים טיפול בידיו של מנתח מיומן ונושאים בחובם סיכון רב יותר מניתוחים אחרים, ולכן כאשר מעוניינים לעבור ניתוח חזה יש חובה להתייעץ עם מומחה לפני פתיחה בתהליך. עם זאת, מרבית המטופלים נמצאים כשירים לניתוח, ועוברים את הטיפול בהצלחה מלאה.

אודות הכותב:

מחפשים מידע אודות הקטנת חזה לגבר? אולי פרטים על כמה עולה הגדלת חזה? מבצעים הנחות וייעוץ מחכים לכם באתר www.hashmita.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il