מאמרים - פינות אוכל הדפסה מאתר מאמרים

פינות אוכל

נכתב על ידי אפריל תעשיות רהיטים

[ הדפסת המאמר ]

עוד מהעבר הרחוק נהוג היה שפינות אוכל היו האיזורים האינטימים שאיחדו את כל חברי המשפחה לסעודת הערב. מהזמן ההוא ועד הלום, נשאר מנהג זה, אולם פני פינות האוכל עבר שינוי רב וכיום התפתח שוק שלם של עיצוב פינות אוכל וריהוט בכלל.
פינות אוכל מורכבות משולחן גדול וכיסאות סביבו בשילובים שונים. כיום ניתן למצוא פינות אוכל מעוצבות דקורוטיבית בסגנונות שונים ומגוונים. כמו כן, ישנה חשיבות גם לסוג החומר שממנו עושים את פינות האוכל.
למרות שניתן למצוא בשוק הרבה פינות אוכל עשויות ממתכת, רוב האנשים בוחרים דווקא בפינות אוכל עשויות מעץ. הסיבה לכך היא שבדרך כלל עץ ורהיטים מעץ מקנים לבית אוירה כפרית ונינוחות. זוהי מעין חזרה לטבע והתרפקות על העבר אשר נחוצה בזמנים גועשים ולחוצים של היום. פינות אוכל פופולאריות מבין פינות האוכל שעשויות ממתכת, הן פינות האוכל בעלות שולחן גדול (לרוב לשמונה אנשים ומטה) אשר משטחו העליון עשוי מזכוכית שקופה.
החיסרון בפינות אוכל אלו הוא שלא ניתן להשיג את האלמנט של "שולחן נפתח" אשר מיועד לקהל רחב יותר מאשר המשפחה (לקבלת אורחים). לכן, בפינות אוכל העשויות מעץ לרוב השולחן עשוי כך שהוא יכול להתרחב ולהוסיף עוד כארבעה מקומות. אלמנט ההרחבה בנוי כך שנוספת עוד חלקת עץ באמצע השולחן או באחד הצדדים אשר במצב סגור, חלקה זאת "מסתתרת" מתחת לשולחן באופן בלתי נראה.
פינות אוכל אלו נוחות במיוחד מאחר שמחד השולחן לא גוזל הרבה מקום והוא קומפקטי למדי ומאידך כאשר מגיעים הרבה אורחים אין צורך להוסיף עוד שולחן אלא אפשר לפתוח את השולחן הקיים באופן קל ונוח.
פינות אוכל שנחשבות לאיכותיות במיוחד אלו פינות אוכל מעץ מלא (ניתן גם להשיג עם שכבת זכוכית עליונה על גבי השולחן).

אודות הכותב:

כותבת המאמר מתמחה בעיצוב וקנייה של פינות אוכל מכל הסוגים והצורות

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il