מאמרים - לימוד גיטרה-מורה לגיטרה איך לצאת ממצב של קיבעון בנגינה הדפסה מאתר מאמרים

לימוד גיטרה-מורה לגיטרה איך לצאת ממצב של קיבעון בנגינה

נכתב על ידי אבי סמרה

[ הדפסת המאמר ]

  


לימוד גיטרה. שיעורי גיטרה. מורה לגיטרה חשמלית קלאסית בתל אביב


מורה לגיטרה ונגינה למתחילים ומתקדמים בכל הגילאים ממורה עתיר ניסיון וסבלני כולל העשרה בתחומים של סולו אילתור ברמה גבוהה מאוד, בסגנון רוק מטל פיוזן קלאסי וג"אז פיתוח שמיעה שיפור מידי בכל הטכניקות לימד בשבעה בתי ספר למוסיקה ועוד...טל - 0545-202706 תל אב


www.AviSamara.comנתן להאזין לקטעי נגינה של המורה בקישור הבא


http://www.mp3music.co.il/music/showprofile.aspx?cid=1513


למתחילים, מומלץ להקפיד על לימוד הבסיס, שכולל תירגול אקורדים פתןחים פירוקי אקורדים עם מפרט ואצבעות, מהלכי אקורדים עם מטרונום ותירגול תווים. חשוב ללמוד מיגוון שירים, בעלי סוגי מיקצבים שונה


טעות שמרבית הנגנים תקועים עם להקה אחת וממשיכים לנגן את אותם שירים, דבר שלא תורם להשראה. רצוי להתנסות בסגנונות כגון בלוז,מטל,קלאסי פופ פרוגרסיב גאז ועוד.


למתקדמים, מי שאוהב סולואים וטכניכות מי לא הרגיש בכנות, שכול האילתורים שלו נשמעים אותו דבר? יש מיספר פיתרונות לקיבעון בנגינה, לרוב הנגנים יש חוסר ידע בסולמות ומתרגלים סולם פנטטוני ודיאטוני,מומלץ לנסות גם ריפים של פסנתר,סקסופון,על מנת לגוון.


הקפידו ללמוד מיגוון סולמות ותאמינו לי שיש הרבה כולל מודוסים מודוסים מיוחדים והשימוש בהם. חשוב להיתעדכן בכל סוגי הטכניכות דבר שיבטיח גיוון כמו ספיד סולו,טפינג על כל המיתרים סוויפינג סקיפינג (דילוג מיתרים) וריפים של פיוזן וגאז. בקשו מהמורה שלכם חומר רשום בטבים או תווים שקשור לריפים ככל שיותר ולא כמו שחלק מהמורים נוהגים להדגים לתלמיד ללא רישום של הריפים. רצוי אף להקליט את המורה בכדי שתמיד תוכלו להאזין ולהפנים את הדנאמיות והקצב של הריפ.חובה לתרגל עם פלייבקים עם מיגוון סגנונות וקצבים .לסיום רק התמדה והרבה סבלנות יניבו הצלחה.


 


אודות הכותב:

אבי סמרה מורה לגיטרה שיעורי ולימודי גיטרה

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il