מאמרים - מהם 3 צרכיו הבסיסיים של (כמעט) כל גבר? הדפסה מאתר מאמרים

מהם 3 צרכיו הבסיסיים של (כמעט) כל גבר?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]


מהם 3 צרכיו הבסיסיים של (כמעט) כל גבר? / מאת יואב ברנזון


 


 


 


מין ואהבה


  


גבר מצפה מבת זוגתו לזמינות מינית. בת זוג שאינה מעוניינת במין, שמתחמקת מיחסי מין או שמתקשה להתמסר במיטה - שוללת מהגבר שלה צורך מאוד בסיסי שלו.


 


זמינות מינית מרגיעה מאוד את הגבר מכמה בחינות: הגבר פורק את לחציו והוא רגוע וחביב יותר. עצם הידיעה שהאישה זמינה מינית לגבר גורמת לו להיות לחוץ הרבה פחות בכל הקשור למין. העובדה שהאישה זמינה מינית עבור הגבר שלה מהווה הוכחה לכך שהיא "אוהבת" אותו, חושקת בו ורוצה בו, דבר שמעלה את ההערכה העצמית של הגבר ואת תחושתו החיובית לגבי עצמו ולגבי הקשר הזוגי שלו.


 


 


הכרה ותמיכה


 


 


גבר לא מצפה מבת זוגתו לצייתנות עיוורת כמו שהוא מצפה ממנה שתכיר בו ותראה אותו. נשים רבות נוטות לבלבל בין צייתנות לגבר לבין הכרה בגבר. צייתנות היא הליכה עיוורת אחרי הגבר והיא אינה מומלצת. הכרה היא הערכה, קבלה ומתן מקום לדעות ולרצונות של הגבר, גם אם בסופו של דבר רצונות אלה אינם מתגשמים בפועל.


 


אישה שמעניקה הכרה ותמיכה לגבר שלה היא אישה שמכירה ברעיונות שלו, ביוזמות שלו, בדעות שלו וברצונות שלו - ונותנת להם מקום. היא נמנעת מלפסול את הרעיונות שלו על הסף, היא מחמיאה לו על פועלו או על מעשיו, כשהוא אומר משהו הוא קודם כל מגיבה בצורה חיובית ובמקום לתת לגבר הרגשה שהוא נתון תחת ביקורת בלתי פוסקת, שלילה ופסילה היא בוחרת להעניק לו דווקא יחס של הערכה, קבלה והכרה במי שהוא, בדרך שלו ובהעדפות שלו.


  


  


 


גאווה והצלחה


 


גבר מאוד רוצה להתגאות בבת זוגתו. חלק מהביטחון העצמי של גבר נובע מהצלחתה של בת זוגתו. אם היא מקרינה הצלחה - הוא זורח ומתעצם גם בזכותה.


 


כשאישה נראית טוב, כשהיא חברותית, כשהיא מתקדמת בעבודה, כשהיא מאושרת בחיים - היא מקרינה מההצלחה שלה על הגבר שלה, ורק מעצימה את הרגשתו הטובה על הבחירה הנכונה שהוא עשה. אישה פסימית, חשדנית, לחוצה או דיכאונית, אישה שהדברים אף פעם לא מסתדרים לה, אישה שיוצרת התנגדות אצל אנשים, אישה שתמיד מסתבכת בבעיות ובקשיים - מעמדה יורד בעיני הגבר שלה, כי היא אינה מצליחה לספק לו נחת וגאווה, והיא אינה מקור של הצלחה עבורו.


 


 


וטיפ לסיום: גברים זקוקים לשלושת הצרכים הבסיסיים הללו הרבה יותר מצרכים אחרים אותם הם מקבלים מנשים.


 


 


 


אודות הכותב:

יואב ברנזון הוא עורך דין, מגשר, מטפל אישי, יועץ זוגי ומנטור עסקי. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-20 השנים האחרונות. הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים - שיטה ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים. הוא כתב 12 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם. הוא פרסם למעלה מ-1,800 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה. הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il