מאמרים - למה נשים רוסיות פונות לאתרי הכרויות הדפסה מאתר מאמרים

למה נשים רוסיות פונות לאתרי הכרויות

נכתב על ידי רומן רום

[ הדפסת המאמר ]

עובדה היא כי נשים רוסיות ממדינות מזרח אירופה המחליטות להצטרף לאתרי היכרויות עושות זאת מסיבה אחת: הן רוצות להתחתן.

הסיכוי של בחורות צעירות מאוקראינה ומרוסיה להכיר גבר רציני לחתונה נמוך עד בלתי אפשרי ומעל גיל שלושים להתחתן  ולהביא ילדים הוא אפסי, ברוסיה למשל יש מעל 15 מליון נשים מאשר מגברים ובאוקראינה יש גם חוסר משווע בגברים ולכן אין להן ברירה אלא לחפש גברים מהמערב באתרי הכרויות לא כבחירה ראשונה אלא משום שהן מבינות כי סיכוייהן להתחתן חומקים.

ישנן עוד סיבות הגורמות לקושי במציאת גבר רציני להכרות וחתונה החל מתרבות השתייה של הגברים הרוסים ואי יכולתם לפרנס משפחה אך הסיבה העיקרית הינה מחסור אמיתי בגברים וריבוי נשים במדינה.

למרות הסטיגמות שהן רוצות לברוח מארצן רק אחוז קטן מאוד של נשים רווקות רוסיות מחפשות בעל מערבי באתרי הכרויות, הכלכלה הרוסית השתנה מאוד בשנים האחרונות ורוב הנשים הרוסיות היו שמחות להישאר בארצן ואין להן שום רצון או חשק לזוז או לעזוב את ארץ מולדתם.

רוב הנשים הרוסיות משכילות  עם עבודה בטוחה וקריירה טובה בארצן ויש להן הרבה מה להפסיד, הן מוותרות על הכול, העבודה והמשפחה, על החברים, על התרבות והשפה שלהן רק כדי להתחתן ולהקים משפחה מאושרת.

זה החלטה גדולה וגורלית לעבור לארץ לא נודעת. האדם היחיד שהאישה הרוסיה  מכירה זה בעלה לעתיד ואותו הכירה דרך אתר הכרויות,  בדרך כלל הכרות דרך משרדי הכרויות הינה קצרת זמן והפחד הגדול ביותר עבורה אם לא יצלח ביניהם ובעלה יעזוב אותה היא תיוותר עם האפשרות לחזור הביתה לארצה ולחייה הקודמים, למשפחתה וחבריה בבושת פנים עם תחושת החמצה תבוסה וכישלון ללא עבודה ולנסות להתחיל את חייה מאפס.

למרות הסיכון הרב והקושי בעזיבת החיים הישנים האישה הרוסייה תעשה הכל למען החלום של הקמת משפחה לא משנה איפה וכמה עליה להקריב.

הסיכוי של בחורות רוסיות להכיר גבר רציני לחתונה הוא אפסי, ברוסיה יש מעל 15 מליון נשים יותר מגברים ולכן אין ברירה אלא לחפש גברים מהמערב באתרי הכרויות.

אודות הכותב:

הכותב הוא בעל חברת הכרויות כלות מאוקראינה המתמחה בהכרות עם בחורות מרוסיה ואוקראינה משלב ההכרות עד להגעת האישה לארץ. לזכותינו נזקפות מאות חתונות של גברים ישראלים עם בחורות מאוקראינה ורוסיה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il