מאמרים - דרושים בעיריות מאת דרושים אולפרי הדפסה מאתר מאמרים

דרושים בעיריות מאת דרושים אולפרי

נכתב על ידי אברהם קולמן

[ הדפסת המאמר ]

רמת גן- היא עיר במחוז תל אביב בישראל, הגובלת בערים תל אביב, קרית אונו, גבעתיים, גבעת שמואל ובני ברק. בשטחה נמצאים האצטדיון הלאומי, הפארק הלאומי, הספארי, אוניברסיטת בר-אילן, מרכז רפואי שיבא (תל השומר) ומתחם בורסת היהלומים.


 משרות פנויות -מנהל מטבח,מפקח כיבוי ועוד.


תל אביב- היא עיר במחוז המרכז בישראל, במישור החוף הדרומי, המרכזית מבין ערי גוש דן והשנייה בגודל אוכלוסייתה בישראל. תל אביב היא העיר היהודית הראשונה שהקימה התנועה הציונית מחוץ ליישוב הישן, ולפיכך זכתה לכינוי "העיר העברית הראשונה". היא מטרופולין המהווה את מרכז הכלכלה, התרבות, התקשורת והמסחר של ישראל. שוכנים בה מרכזי המערכת הבנקאית של ישראל, הבורסה לניירות ערך, שגרירויות ונציגויות בינלאומיות, מערכות העיתונים הגדולים בישראל, התיאטרון הלאומי, התזמורת הפילהרמונית ומרכזי תרבות ארציים נוספים. משרות פנויות-דרושים ארומה,דרושים אודושנים ועוד.


 חולון-היא עיר במחוז תל אביב בישראל. חולון ממוקמת מדרום-מזרח לתל אביב, מצפון לראשון לציון, ממזרח לבת ים וממערב לכביש 4. שטח השיפוט שלה הוא 19,200 דונם ואוכלוסייתה מונה כ-190,000 תושבים. דרושים חולון-מפקח כיבוי,נציגי שרות ועוד.


פתח תקווה- המכונה גם "אם המושבות", היא עיר במחוז המרכז, והשישית באוכלוסייתה בישראל. נוסדה כמושבה בשנת 1878 והוכרזה כעיר בשנת 1937. חברה בארגון פורום ה-15. משרות פנויות פתח תקווה-מכירות ,סוכן שטח,שליח ועוד. העיר גובלת עם הוד השרון ורמת השרון מצפון, עם תל אביב מצפון מערב, עם בני ברק וגבעת שמואל במערב, עם המועצה האזורית דרום השרון (הקיבוצים עינת, גבעת השלושה ונחשונים), עם ראש העין ממזרח, ועם גני תקווה, קריית אונו ומועצה אזורית חבל מודיעין (מושב נחלים) מדרום.


 ירושלים- היא בירתה של מדינת ישראל והעיר הגדולה ביותר במדינה. העיר מקודשת לשלוש הדתות המונותאיסטיות: היהדות, האסלאם והנצרות, והיוותה מרכז חיי העם היהודי בימי קדם, ומושא געגועיו בגלות. משום מרכזיותה בעולמם של המאמינים, הייתה העיר מוקד למלחמות וסכסוכים הנמשכים לצערינו עד עצם היום הזה. דרושים ירושלים מוקדנים ,סייעות,דפס מקצועי ועוד.


 אזור הדרום-


 באר שבע- היא עיר במחוז הדרום. היא העיר השביעית באוכלוסייתה במדינת ישראל, והשנייה בשטחה. העיר שוכנת בצפון הנגב, ומכונה בשם "בירת הנגב" בשל היותה העיר המרכזית והגדולה ביותר באזור. דרושים באר שבע עובדי נקיון ,מנהל חשבונות ועוד.

אודות הכותב:

לוח אולפרי לפרסום וצפייה בחינם  במודעות דרושים,יד שניה,דירות להשכרה,רכב למכירה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il