מאמרים - התפתחות משחקי הפלאש הדפסה מאתר מאמרים

התפתחות משחקי הפלאש

נכתב על ידי שי מועלם

[ הדפסת המאמר ]

משחקי פלאש החלו להתפתח חזק מאוד בשנים האחרונות במיוחד בגלל היתרונות העיקריים שיש להם לגולש, היתרון הראשון והבולט ביותר הוא שאין צורך להוריד את המשחק אל המחשב בכלל, כל שצריך להיות מותקן במחשב שלכם היא תוכנת פלאש מעודכנת ואתם יכולים לשחק במשחקים בפלאש בדפדפן.
המשחק נטען אל הדפדפן ברגע שאתם נכנסים אל הדף ואתם ראשיים לשחק במשחק ישר מבלי המתנה ארוכה של הורדת המשחק או הרשמה וכדומה. היתרון הזה שלהם נובע ממשקלם הקל של משחקי פלאש וזה מכוון שהגרפיקה של משחקי הפאלש אומנם יפה אבל לרוב לא ראליסטית ולא תלת-מימד כבדה אלא מצויירת בפלאש בצורה פשוטה ביותר ולא מכילה תמונות כבדות.
לאור משקלם הקל של משחקי הפלאש אפשר לטעון אותם בעזרת בדפדפן ולשחק אותם ישירות באתר עצמו ולא להוריד אותם למחשב, היתרון של משחקי הפלאש שבו אתם לא מורידים את המשחקים אל המחשב הוא פשוט מאוד, אם אתם בעבודה  או אם אתם סתם משחקים בהמון משחקים ואתם לא רוצים להתקע עם 300 משחקי פלאש במחשב או למצא את עצמכם מוחקים משחקים על ימין ועל שמאל .
יתרון נוסף שיש למשחקי הפלאש הוא שכל מחשב יוכול להפעיל אותם, אין דרישות גבוהות למשחקי הפלאש ורוב המחשבים מהעשור האחרון (?) יכולים להריץ את המשחקים האלו. כך שקהל השחקנים של המשחקים האלו מאוד מאוד רחב ולא מוגבל כל כך. אולי מוגבל רק לגיימרים כי הגיימרים שבנינו חובבי הגרפיקה אקשן מטורף וכדומה לא יוכלו להסתפק במשחקי הפלאש הפשוטים ביותר שנמצאים באתרי האינטרנט.
וליתרון החביב והלא כל כך אחרון שאני הולך להזכיר פה במאמר הוא שאפשר לשחק משחקי פלאש מכל מקום, מהעבודה, מהבית-ספר,מחברים,מהספריה מכל מקום שבו יש דפדפן,אינטרנט ופלאש מעודכן מותקן במחשב אפשר לשחק בכל משחק פלאש! ככה אפשר להעביר ולשרוף שעות משעממות ולהעביר את הזמן.
אז אם יש לכם מספר שעות ארוכות של שיעמום ונפל בחלקכם במזל גדול איזשהו מחשב עם אינטרנט ודפדפן אל תסרבו למאגר משחקי הפלאש הענקי שעומד בפניכם ברחבי האינטרנט ורק מחכה שתגלו אותו. ישנם אתרים רבים שמכילים מאגר גדול של משחקים אחד מהאתרים שאני רוצה להמליץ עליהם הוא Gmx.co.il אחת הסיבות העיקריות היא העדכון הבלתי פוסק של המשחקים באתר, ז"א שכל יום מעדכנים את האתר במשחקים חדשים ונוספים ועוד סיבה טובה היא שפשוט המשחקים עוברים סינון נהדר ומוצגים רק משחקים באמת טובים באתר.

אודות הכותב:

גימקס מישחקים ברשת

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il