מאמרים - שמשיות הדפסה מאתר מאמרים

שמשיות

נכתב על ידי שירלי אמינוף

[ הדפסת המאמר ]

שמשיות


דירה עם מרפסת גדושה בעציצים, בית עם גינה ירוקה ונאה - מי שיש בביתו מותרות אלה, יודע להעריך אותם ואת ההנאה והישיבה בהם, עם כוס קפה, ליהנות מהאוויר הצח ומהשלווה. שמשיות בחצר או במרפסת יכולות ליצור לנו פינות חמד מוצלות והגנה מהשמש הקופחת. כמה כייף לפרוש מחצלת מתחת שמשייה, לשבת על כיסא נוח, לקרוא ספר מענג וליהנות מצל קריר ביום שמש חמים!


שמשיות הן היום בגדר חובה במרפסות או בחצרות שחשופים לשמש עזה. שמשיות ימנעו מכם להתבשל בשמש העזה, וכולנו יודעים היום כמה לא בריא לחשוף את עורנו לשמש היוקדת, במיוחד אם עורנו בהיר ורגיש. לא רק אנחנו רגישים לשמש חזקה, תגלו גם שיש מעט עציצים שיכולים לעמוד בשמש חזקה, עזה וממוקדת. בביתי הישן הייתה מרפסת רחבת ידיים, לצערי הרב הזמן היחיד בה אפשר היה ליהנות מישיבה בה היה לקראת בין ערביים ובמשך הלילה. החום שם היה בלתי נסבל, וכל העציצים שהונחו שם לחן וליופי, קמלו. שימוש בשמשייה היה יכול לספק עוד שעות של ישיבה והנאה מהמרפסת המבוזבזת הזו.


אפשר גם לארח תחת שמשיות האלה.  שמשיות הן יותר מאשר פריט שימושי ופונקציונאלי. אם בא לכם להשקיע קצת, תוכלו לקנות שמשייה שהיא גם מעוצבת ויפה, ותוסיף הרבה חן לגינה או למרפסת שלנו.  שמשיות באות במגוון צבעים וצורות - הן יכולות גם לתת אווירה לגינה שלכם - האם תרצו שמשיית במבוק שתיצור אווירה טרופית? או אולי שמשיית-גזיבו מלבנית שתיתן אווירה יוקרתית לגינה? כמובן, ככל שיש לכם תקציב גדול יותר לנושא, ככה תהיינה לכם יותר אופציות.  חקרו באינטרנט, חפשו אתרים של יצרני ויבואני שמשיות, חפשו את השמשייה שתהלום את פינת אלוהים הקטנה בביתכם. 
 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il