מאמרים - אימון אישי 2 הדפסה מאתר מאמרים

אימון אישי 2

נכתב על ידי אורית פרי

[ הדפסת המאמר ]

הצעד הראשון שעלינו לעשות כשאנו באים ליצור את המציאות הרצויה לנו, הוא לשאול את עצמנו  הוא : מהי אותה מציאות שאנו שואפים אליה?


או במילותיו של בוב פרוקטור בסרט "הסוד" : מהו הדבר שאתה באמת באמת רוצה ?ככל שהתמונה הזו תהיה חדה, ספציפית וברורה – נוכל, עפ"י הכלים שמפורטים היטב ב"הסוד" להזמין את התגשמותה ולהגיע להגשמה עצמית .


אלא שלרוב האנשים אין תמונה בהירה של אותה מציאות נכספת.


במקרים רבים לאנשים אין שום תמונה ממשית כלל. אנחנו עסוקים ביום יום, חיים את השיגרה, לפעמים אפילו מתוך תבניות של הישרדות ובראיית החיים כמלחמת קיום.


מה השאיפות שלך - לאן אתה רוצה להגיע בחיים? איפה את רוצה להיות בעוד עשרים שנה? אלו שאלות שבמהלך הרגיל של חיינו אנחנו לא שואלים את עצמנו.


 ה-אימון אישי מספק את הכלים שנותנים מענה לכל השאלות הללו ומעבר לכך.


אימון אישי ( coaching  ) הוא דרך ליצירת מציאות, הכוללת קודם כל תהליך מרתק של התבוננות וחקירה. יחד עם המאמן תתבונן בחיים שלך: החיים שלך כפי שהם היום, במצב המצוי, ובהגדרת ויצירת המצב הרצוי -  מציאות חייך כפי שאתה שואף אליה.


ממש בתחילת התהליך אתה תתחבר מחדש לחוזקות שלך, תעסוק בערכים של חייך ותגלה לאן באמת ברצונך להגיע.


בזכות השאלות שיעלו באימון – תקבל בהירות מלאה, באשר למציאות שאליה אתה שואף.


הבהירות הזו תתווה את ההתנהלות שלך, כך שביצועיך ישתפרו, מתוך התנהלות שלווה ונטולת מאמץ.


מתוך החיבור המודע לעוצמות הפנימיות שלך, ובהתנהלות לקראת מטרה, שהדרך אליה ברורה ובהירה, האימון האישי הופך למסע מופלא, שבו הנאה רבה בכל שלב בדרך.


המימוש וההגשמה הם מקור לשמחה ולעוצמה מחודשת, אשר יחד עם הלמידה והכלים  שנרכשו בדרך, מאפשרים יציאה עצמאית לעוד ועוד דרכים חדשות, גם אחרי שתהליך האימון האישי הושלם.


אודות הכותב:

אורית פרי -  מאמנת להגשמה  כתובת: אזר 40א כפר סבא 44505 טלפון: 09-7448229 נייד: 052-2513325  http://www.imun4life.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il