מאמרים - עיצוב הבית הדפסה מאתר מאמרים

עיצוב הבית

נכתב על ידי סאמיר צארנס

[ הדפסת המאמר ]

עיצוב הבית מחדש


במקרים רבים עיצוב הבית הראשון שעשינו בעת המעבר לבית כבר אינו רלוונטי עבורנו ואנו נאלצים לעשותו מחדש. עיצוב הבית לא בהכרח נכשל, אך תלאות הזמן והשינויים שחלו בסגנון החיים שלנו הפכו לחיוני ביצוע מחדש של עיצוב הבית בו אנו מתגוררים. סיבות לביצוע מחודש של עיצוב הבית ישנן בשפע, במידה והעיצוב הראשוני נעשה בעבר הרחוק ונטל השנים שחק את הרהטים, הצבע על הקירות מוצרי החשמל והמרצפות. יתכן שעיצוב הבית שעשינו לא היה מוצלח כפי שחשבנו ולא הבאנו בחשבון שיקולים שכעת הפכו למשמעותיים ביותר עבורנו.


סיבה נוספת עשויה להיות רצון לשפר את רמת החיים שלנו תוך מתן דגש לאיכות מרחב המחיה שלנו וביצוע מחודש של תהליך עיצוב הבית. במקרים מסוימים אף נבצע תהליך של עיצוב הבית מחדש כדי לעלות את ערכו של הבית במידה ונרצה להעמיד אותו למכירה. בכל תהליך של עיצוב הבית מחדש אנו נדרשים להגדיר את הצרכים המשתנים שלנו מן הבית ולמצוא את הדרך הזולה והיעילה ביותר לספק אותם תוך עיצוב הבית מחדש ושינוי מרחב המחיה אליו היינו רגילים.


יש לזכור כי עיצוב הבית מחדש דורש לעיתים קרובות השבתת חדרים מסוימים בבית לצורך ביצוע השינויים. החלפת הריצוף במבנה, או איחוד שני חדרים על ידי שבירתם עשויה למנוע מאיתנו שימוש בחלק מחדרי הבית ואף בכולם. מנגד במקרים אחרים עיצוב הבית יעשה באופן הדרגתי ומתון וידרוש רק שינוי בהרכב הרהיטים בבית ואופן מיקומם, ניתן גם להסב חדרים ששימשו בעבר לצרכים מסוימים ולהעניק להם על ידי עיצוב מחדש, ייעוד אחר לחלוטין. עיצוב הבית מחדש מצריך תכנון מראש והתאמת המשאבים העומדים לרשותנו עבור המשימה. יש לזכור שלעיתים התהליך ידרוש מאיתנו אף פינוי מחלקים מסוימים בבית המדורים שלנו

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il