מאמרים - פינות אוכל הדפסה מאתר מאמרים

פינות אוכל

נכתב על ידי סאמיר צארנס

[ הדפסת המאמר ]

פינות אוכל בעיצוב מרוקאי.


הסגנון העיצוב המרוקאי מקבלים השראה מהמדבר, מהים, מצפון אפריקה, מהאקלים הייחודי וממיזוג התרבויות של מדינה הנמצאת באפריקה אך צמודה לאירופה. עיצוב מרוקאי מתאפיין בצבעים בהירים הניזונים מהשראת הים והמדבר: טורקיז, צהוב, כחול, לבן, אדום, כתום. העיצוב המרוקאי שונה מסגננות אחרים בצבעים, בשילוב ביניהם ובהקפדה על פרטים המקובלת האדריכלות האסלאמית.
בפינות אוכל בסגנון מרוקאי הרהיטים נמוכים יחסית לאחרים. פינות אוכל כוללות שולחן ולרוב ספה מרווחת המאפשרת ישיבה בנינוחות מרבית. פינות האוכל יכללו ספה או שתיים וכיסא.
הצבעים של רהיטי פינות האוכל יהיו בצבעים האופייניים לעיצוב המרוקאי. פינות האוכל יכללו רהיטים בצבעי טורקיז, צהוב, זה ועוד. על הספות יונחו כריות בצבעים עזים המשתלבים עם צבעי הרהיטים בפינות האוכל.
פינות אוכל בעיצוב מרוקאי הן צבעוניות ומלאות חיוניות, הספות הנוחות מזמינות אנשים לשבת בפינות האוכל. העיצוב והצבעים הייחודיים של פינות האוכל מושכים את העין ומושכים את בני לשבת בפינות האוכל בעת הארוחות ובכלל.
מבנה הספות בפינות האוכל כולל בדרך כלל בסיס מעץ עם פיתוחים ועיצוב מיוחד שעליו מונחות כריות עבות ונוחות בצבעים עזים. גובהן של הספות או המושבים בפינות האוכל נמוך יחסית מה שמשווה לחדר מראה שונה ומיוחד.
פינות אוכל בעיצוב מרוקאי הן פתרון מצוין לאנשים הרוצים לעצב את ביתם ואת פינות האוכל שלהם בצורה ייחודית ויוצאת דופן. פינות אוכל בעיצוב מרוקאי טובות גם מבחינה שימושית ופונקציונאלית, פינות הישיבה לא רק נראות טוב ובעלות עיצוב יוצא דופן הן עונות גם על הצרכים השימושיים הנדרשים מפינות אוכל.
אם ברצונכם ליצור פינות אוכל המשרות אוירה צבעונית, שמחה, חיונית ומשמחת כדאי לשקול ולהשקיע בקניית פינות אוכל בעיצוב מרוקאי. פינות אוכל בעיצוב מרוקאי ישוו לפינת האוכל מראה ייחודי ואוירה יוצאת דופן. פינות אוכל בעיצוב מרוקאי כוללות פריטים ייחודים ולעתים עשויים בעבודת יד, לכן מחירם עשוי להיות יקר.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il