מאמרים - סלונים הדפסה מאתר מאמרים

סלונים

נכתב על ידי סאמיר צארנס

[ הדפסת המאמר ]

סלונים
כאשר מדברים על עיצוב איטלקי חושבים מייד על עיצוב מסוגנן, עיצוב חדשני, פעמים רבות חושבים על עיצוב יוקרתי אבל בעיקר חושבים על איכות ללא פשרות. בין אם מדובר במכוניות, בגדים או רהיטים סלונים או רהיטים בכלל, עיצוב איטלקי נחשב בין העיצובים המובילים בעולם. סלונים איטלקיים הם חלום של אנשים רבים.


סלונים איטלקיים הם תמיד בעלי "קלאסה" מיוחדת. העיצוב האיטלקי של סלונים תמיד שומר על עדכניות ועל הסגנוניות. בין אם מדובר בסלונים בעיצוב עתיק ובמיוחד כאשר מדברים על סלונים איטלקיים מודרניים לאיכות וליופי של סלונים אלו אין כמעט מתחרים. סלונים איטלקיים יכולים להראות מודרניים וקלאסיים באותו זמן. יש להם איכות המיוחדת להם.


עיצובים יפים וחדשניים, סטנדרטים גבוהים ומקצועיות בביצוע הם שגורמים לרהיטים איטלקיים בכלל ובמיוחד סלונים איטלקיים להיות קלאסיים גם כשמדובר בעיצובים מודרניים. מעצבים איטלקיים, וותיקים וחדשים, משקיעים ממיטב זמנם וכשרונים ביצירת סלונים שהם כמעט או ממש יצירות אמנות.


מערכות סלונים ורהיטים סלונים כוללים מערכות ישיבה, ספות, כורסאות ושולחנות. יש מערכות סלונים פינתיות ושילובים שונים של ספות וכורסאות, כמו גם שידות, שולחנות קפה ומגוון מערכות קיר מודולריות המשמשות כמקום איחסון מעוצב לקלטות דיוידי, ספרים, דיסקים וכמובן לכל המכשור האלקטרוני שנמצאים בסלונים כמו טלוויזיה, מכשיר דיוידי וכדומה. מערכות קיר אלה יכולות לכלול מדפים, מגירות ושילוב שלהם. שולחנות לסלון ניתן למצוא במגוון חומרים ושילובי חומרים כמו עץ, זכוכית, מתכת וקומבינציות של חומרים.


תאורה של סלונים גם היא חשובה ביותר, ולמעצבים האיטלקים יש מענה גם לכך. מגוון נברשות, שנדלירים ומנורות בכל הצבעים ובעיצובים מרהיבים שיתאימו לרהיטים סלונים ולעיצוב הסלון שבחרתם. גם מי שלא יכול להרשות לעצמו לקנות מערכות סלונים שלמות יכול להסתפק בפריט אחד ובכך לשדרג את מראה הסלון.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il