מאמרים - תכנון מטבחים הדפסה מאתר מאמרים

תכנון מטבחים

נכתב על ידי נירית גבעתי

[ הדפסת המאמר ]

 


תכנון מטבחים הוא האפשרות שלנו להתחבר מחדש עם הבית שלנו וליצור לעצמנו חללים שמותאמים בדיוק לנו.


תכנון מטבחים הוא האפשרות שלנו ליצור במטבח את מה שאנחנו רוצים- חלל שיספק את כל הצרכים והרצונות שלנו, גם מבחינה עיצובית, גם מבחינה אסתטית וגם מבחינת התפקוד של המטבח.
תכנון מטבחים נכון צריך לקחת בחשבון את המרחב שבמטבח- הוא צריך להתחשב במיקומים של כל הכלים האפשריים (הגדולים בד"כ כמו מקרר, תנור וכיריים) וליצור איתם סינרגיה עם שאר הדברים במטבח (משטחי עבודה, רהיטים וכו').
תכנון מטבחים נכון יהיה יעיל מבחינת עבודה- הוא יבנה את המטבח בצורה כזאת שיהיה קל לעבוד בה ויהיה אפשר לעשות זאת בצורה חכמה- הוא יארגן את המקום בצורה כזאת שהכל יהיה זמין ומהיר לשליפה ויאפשר הכנת אוכל בלי לשבור את הראש יותר מדי.מה אתם רוצים שיהיה במטבח שלכם? יכול להיות שאתם רוצים להכין כל יום סעודת פאר ולהגדיל את הידע הקולינארי שלכם. יכול להיות שאתם רוצים פשוט להיות מסוגלים להכין לעצמכם אוכל בצורה נורמלית ולא להסתמך כל יום על מיקרוגל, ארוחות מוכנות מהמקפיא והזמנות ממסעדות.
תכנון מטבחים נכון יעזור לכם להבין באיזו צורה זה אמור לקרות ואיך ליישם את זה (כמובן שסביר להניח שאנשי מקצוע יעשו את, אבל בהחלט המקום שלכם הוא הגיד מה אתם רוצים ואיך אתם רוצים שזה ייעשה כדי שהמטבח יהיה שלכם ולא של אנשי המקצוע).
הייחוד שלכם בתוך המטבח הוא להפוך אותו למה שאתם רוצים שהוא יהיה ולהכניס לתוכו, אפילו, מהמגע האישי שלכם (בצורת תמונות, רעיונות ואפילו תכנון חדשני שעוד לא נראה מעולם).


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il