מאמרים - ניתוח שיניים הדפסה מאתר מאמרים

ניתוח שיניים

נכתב על ידי גלית רובני

[ הדפסת המאמר ]

אחד הדברים החשובים ביותר ולא רק בריאותית הם שיניים בריאות, זה טוב לאיכות החיים, זה מונע כאבים טורדנים וזה משפר את הביטחון העצמי. אחד הטיפולים הנפוצים הם השתלות שיניים, מדובר על מקרים בהם הזנחה של שנים או חרדה מטיפולי שיניים הם הגורם לכך שצריך לבצע טיפולי השתלה.


 


לאלה מבינכם הסובלים מבעיות שיניים ומעוניינים לעבור השתלה של שן בודדת או מספר שיניים, הכנו מספר שאלות ותשובות אודות הטיפול, עלויות ובחירת מרפאה מתאימה.


 


טיפולי שיניים אפשר לעשות בכל מרפאה אבל השתלות שיניים כדאי לעשות במרפאות המומחות בכך, מדובר על תהליך ארוך ומורכב וכאן יש מקום רק למומחים, אל תתפתו לשלם מעט והימנעו מלגשת לחובבנים, כן גם בתחום השיניים יש כאלה. בבריאות שלכם אל תשחקו גם אם זה עולה קצת יותר.


 


בכל מרפאה בקשו לשוחח עם הרופא המטפל, הכינו שאלות מראש ובקשו לדעת הכל אודות מהלך הטיפול, זמן ההחלמה, מהם תופעות הלוואי וכיצד להתמודד איתם, איזה שתלים דנטליים טובים יותר ועוד.  לא קיבלתם מספיק תשובות? לא היו אדיבים כלפיכם? חפשו מקום אחר.


 


בדרך לאיתור המרפאה המתאימה כדאי וחשוב לערוך סקר מחירים אך בדקו את המרפאות המובילות בתחום, בשקו לדעת גם אודות תנאי התשלום, היום ניתן לשלם במספר רב של תשלומים, מה שמאפשר כמעט לכל אחד לתקן את שיניו גם אם זה עולה הרבה.


 


היום ניתן לבצע השתלות שיניים ביום אחד, זה נשמע טוב אבל לא מדובר על כך שמגיעים בבוקר בלי שיניים ויוצאים בערב עם שיניים חדשות, רק חלק מהתהליך החלק הכואב יותר נשעה בשלב אחד, לאחר מכן צריך להמשיך את טיפול: להתאים את הכתרים, את גווני השן ועוד. בדקו היטב את כל ההצעות "המפתות".


 


לחוששים מטיפולי שיניים {זה נפוץ מאוד} ניתן לעבור טיפולי השתלת שינים בהרדמה מלאה, כמו כל ניתוח גם כאן יש סיכון אבל הוא מזערי, זה יחסוך לכם את הכאב ומתאים במקרים בהם יש צורך בטיפול ארוך וכואב.


 

אודות הכותב:

 טיפולים בשיניים, שיניים בריאות השתלות שיניים www.dental-tooth.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il