מאמרים - שיפוץ קטן או שיפוץ גדול הדפסה מאתר מאמרים

שיפוץ קטן או שיפוץ גדול

נכתב על ידי גלית רובני

[ הדפסת המאמר ]

כל שיפוץ קטן הופך לגדול לפעמים צביעת בית מתחילה עם מרשת ומסתיימת עם חור בכיס, לפני שאתם מתחלים לשפץ כדאי לחשוב את מה לשפץ. אז מה הדברים החושבים באמת שכולנו אוהבים וצריכים בבית?


שיפוץ בניינים מדובר על אחד הדברים החשובים ביותר במראה הבית, אם מדובר על ריצוף בטון, ריצוף אבן או קרמיקה בחדרי האמבטיה, כן חברים, הרצפה חשובה לא פחות מהצבע או דלת הכניסה, גם היא שער אל בית מושלם, בית שנעים לחיות בו.


פעם מספר דוגמאות הריצוף היה מוגבל  מאוד {אם הייתם כאן בשנות השמונים אתם ודאי זוכרים} היום כבר לא צריך להתפשר על מרצפות של 30X30 או על קרמיקה בצבע ירוק בוהק בשנות האלפיים יש עשרות ומאות סוגי ריצוף וקרמיקה.


שיפוץ מטבחים- כולנו מכירים סיפורים על חברים שקנו מטבח בזול שנראה כי הוא "ממש נראה נהדר" , אבל אחרי שנה ארונות הסיבית התחילו להתמלא בעובש ולהתפורר, להחליף את צבעם או אפילו לאבד צורה ולקבל בטן. זאת הסיבה שכאשר מזמינים איש מקצוע למטרת שיפוץ מטבח, מוודאים טוב טוב לפני כן שהוא יודע את העבודה, זה לוקח מספר דקות אך מבטיח לכם מטבח עמיד.


משפצים את האמבטיה- לא תמיד חושבים על זה ככה, אבל חדר האמבטיה הוא אולי המקום החשוב והאישי ביותר בכל בית או דירה. שאלו כל רופא והוא יאמר לכם שאפילו מבחינה מדעית, דרך מוכחת להיפטר ממתחים ולשמור על הבריאות היא לעשות מקלחת טובה או השרייה ארוכה באמבטיה.


אבל רבים מאיתנו נוטים להזניח דווקא את חדר האמבטיה {עציצים ועצי ריח לא מספקים}, וכמה כבר אפשר להירגע ממקלחת שעושים בחדר אמבטיה מצהיב ומלא בעובש? שיפוץ אמבטיה לא רק גורם לחדר להיראות טוב יותר, הוא גם הופך את כל השהות בו לנעימה בהרבה, לכם ולכל בני המשפחה.


שיפוץ דירה זה פרויקט אבל לא תמיד זה חייב להיות ככה, לבית שלכם אתם צריכים להכניס רק שיפוצניקים אמינים ובעלי ניסיון, אחרת שיפוץ קטן יכול להיות ברוך אחד גדול... וזה קורה לעיתים קרובות. לכן קחו כמה דקות והתחילו לעשות ולחפש מחירון שיפוצים, סקר מומחים וגם אם צריך לשלם מעט יותר, זה שווה!

אודות הכותב:

בעלי מקצוע, שיפוץ בית, עבודות ריצוף  www.fix-home.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il