מאמרים - אל תיכנסו לסרטים של אחרים - בחרו את הסרט שלכם הדפסה מאתר מאמרים

אל תיכנסו לסרטים של אחרים - בחרו את הסרט שלכם

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]


אל תיכנסו לסרטים של אחרים - בחרו את הסרט שלכם / מאת יואב ברנזון


 


 


 


האם אתם נמצאים בסרט שלכם?


  


אנשים רבים חיים בסרטים של אחרים ואינם מודעים בכלל לכך שהם ממחזרים דעות, רעיונות, תפקידים ועמדות שאינם כלל שלהם אלא של בעלי הסרט האחרים.


 


כל מצב שתוקע אותכם, גורם לכם לחוש רע לגבי עצמכם, מגביל אותכם, הופך אותכם לחסרי אונים או לתלויים באנשים אחרים ובהחלטות שלהם מעיד על כך שנכנסתם שלא בטובתכם לסרט של מישהו אחר ועליכם לחפש את הדרך לצאת משם, ומהר.


 


 


צאו מהסרטים של אחרים!


 


 


הדרך לצאת מהסרטים של אחרים היא פשוט לעשות קאט, להבין שזה בכלל לא שלכם וללמוד כיצד לא להזדהות עם הסרט של מישהו אחר אלא רק עם החיים של עצמכם.


 


הזדהות מוגזמת עם חברים, עם קרובי משפחה, עם הורים או עם בני זוג עד לדרגה שבה אתם נכנסים לסרטים שלהם ומאבדים את עצמכם תוך כדי, לא תעשה לכם טוב וברוב המקרים פשוט תגרור אותכם למסע שבו אין לכם כל אפשרות להשפיע או לקבוע את התוצאה הסופית.


 


  


 


התמקדו בסרט שלכם


 


כשאדם חי את הסרט של עצמו הוא נמצא בנקודה הכי אופטימית, אוטנטית ונכונה עבורו. המטרה שלנו בחיים היא לא לטשטש את הגבולות ולחיות את החיים של מישהו אחר, אלא להתמקד בחיים של עצמנו, כי הרי לשם כך קיבלנו את החיים שלנו במתנה.


 


אנשים רבים חיים את הסרטים של אחרים בגלל מספר רב של סיבות: פחד לחיות את החיים של עצמם ולהכיר בעצמם ובצרכים שלהם, חינוך לרגשות אשמה ואילוף למצב בו הם מזדהים עם אחרים על חשבון עצמם, חוסר ידיעה כיצד לחיות את החיים של עצמם ושטיפת מוח שחיים אוטנטיים הם אסורים, לא נכונים או לא טובים.


  


 


 


טשטוש גבולות


 


לחיות בסרטים של אנשים אחרים היא בחירה שגורמת לכם לבזבז שנים מהחיים שלכם על כלום בעצם. היא מדגישה את טשטוש הגבולות שלכם מול אחרים ואת חוסר היכולת שלכם לחוות את עצמכם בלבד.


 


ילדים להורים גרושים עלולים לאבד את כל החיים הזוגיים שלהם רק כי הזדהו עם הסרט של ההורים שלהם שרבו כל חייהם. ילדים להורים שפשטו את הרגל עלולים לאבד את כל החיים המקצועיים שלהם רק כי הזדהו עם הסרט של ההורים ונמנעו מלבטא את עצמם כלכלית. הזדהות עם דיכאונות או מחלות נפש של אחים, הורים או בני זוג קרובים עלולה להוביל לחיים של סיוט רק בגלל ההזדהות עמוקה עם הסרט הגרוע של אחרים במקום עם הסרט האופטימי שלכם. כל הזדהות כזאת עלולה לחבל קשות בחיים התקינים שלכם, ולכן עליכם להיזהר ממנה.


   


 


וטיפ לסיום: הנזק שטמון בהזדהות עם החיים של אחרים, של הורים או של חברים הוא עצום וקשה לתאר את היקפו.


 


 


 


אודות הכותב:

יואב ברנזון הוא עורך דין, מגשר, מטפל אישי, יועץ זוגי ומנטור עסקי. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-20 השנים האחרונות. הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים - שיטה ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים. הוא כתב 12 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם. הוא פרסם למעלה מ-1,800 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה. הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il