מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

חברת מקורות, יחד עם חברת הניהול C.P.M, מיישמות בימים אלה את מערכת @view לניהול פרויקטים הנדסיים בענפי הבניה והתשתיות של חברת רמדור מ- Top Group (שמה החדש של קבוצת רמדור), לניהול פרויקט הנחת מערכת המים החמישית, שנועדה להוביל מים לירושלים. 


 


מערכת @view היא פלטפורמה ארגונית לניהול פרויקטים הנדסיים בענפי הבניה והתשתיות. המערכת מאפשרת שליטה מלאה על כלל המידע והתקשורת בפרויקט, המתפרס על פני שלבים רבים, והפצתן בין כל חברי הצוות ללא תלות במיקומם הגיאוגרפי. היא מכילה מגוון רחב של כלי ניהול פרויקטאליים, כגון: ניהול משימות, מעקב אחר ביצוע החלטות, בדיקת שרטוטים, מעקב אחר לוחות זמנים, ניהול  מכרזים, העברת חשבונות מתכננים וקבלנים, דו"חות וכן כלי שליטה ובקרה על כלל החברות המעורבות בפרויקט.


 


מערכת המים החמישית הצפויה לספק מים לירושלים, מוקמת בטכנולוגיות מתקדמות מובילות, ומורכבת מעשרות ק"מ של צנרת. המערכת כוללת תחנות שאיבה גדולות, תחנות משנה למתח עליון, נקודות דיגום מים ובריכות. במסגרת הקמת המערכת מתוכננת מנהרה באורך של כ- 13 ק"מ, במטרה למנוע פגיעה בשמורות הטבע בהרי ירושלים. כמו כן מתגברת המערכת על אתגרים טופוגרפיים והנדסיים מורכבים. הקמת מערכת המים החמישית צפויה להימשך כ- 7 שנים ועלותה נאמדת בכ- 2.5 מיליארד ש"ח.


 


בפרויקט הנחת מערכת המים החמישית מעורבים גורמים רבים – עשרות חברות, עובדים ויועצים מהארץ ומחו"ל. מערכת @view תאפשר בסיס נתונים אחיד ופלטפורמה משותפת לניהול הפרויקט המידע והתקשורת בין הגורמים השונים המעורבים בפרויקט.


 


דרור פלומין, מנכ"ל רמדור, אומר: "פרויקט מערכת המים החמישית הוא פרויקט בעל חשיבות לאומית וסביבתית גדולה. מדובר בפרויקט בעל אספקטים רבים שדורש תיאום גבוה בין גורמים שונים, אותו תספק מערכת @view המאפשרת שליטה מלאה על כלל התהליכים, המידע והתקשורת בפרויקט, והפצתם בין כל חברי הצוות ללא תלות במיקומם הגיאוגרפי."

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il