מאמרים - תוכנת ניהול חשבונות לעסקים קטנים - 5 עצות לבחירת המערכת הטובה ביותר הדפסה מאתר מאמרים

תוכנת ניהול חשבונות לעסקים קטנים - 5 עצות לבחירת המערכת הטובה ביותר

נכתב על ידי אורי שטיינברג

[ הדפסת המאמר ]

<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-format:other; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;} @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:0; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-1610611985 1073750139 0 0 159 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin-top:0in; margin-right:0in; margin-bottom:10.0pt; margin-left:0in; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-bidi-font-family:Arial;} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; font-size:10.0pt; mso-ansi-font-size:10.0pt; mso-bidi-font-size:10.0pt; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-bidi-font-family:Arial;} @page Section1 {size:8.5in 11.0in; margin:1.0in 1.25in 1.0in 1.25in; mso-header-margin:.5in; mso-footer-margin:.5in; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->

תוכנת ניהול חשבונות של עסק קטן היא כלי רב-עצמה. הדבר נכון בין אם אתה מתקדם ממערכת ידנית או שאתה מעדיף לבצע את העבודה בעצמך במקום לשלוח אותה למשרד חיצוני. ייתכן שאתה מקים משרד ניהול חשבונות בעצמך. בכל מקרה התוכנה שתבחר יכולה לסייע לך לקדם את העסק שלך. הנה חמישה טיפים לבחירה מושכלת של תוכנת ניהול חשבונות.


1. אתה יודע מה אתה רוצה?


כל תוכנת ניהול חשבונות תבצע את הפעולות החשבונאיות הבסיסיות של ניהול ספרי חשבונות, תקבולים, תשלומים ותזרים מזומנים. אבל לעתים, לפי התחום בו אתה עוסק אתה זקוק ליותר. ההשקעה הטובה ביותר שאתה יכול לעשות בבחירת תוכנת ניהול חשבונות היא הגדרת צרכיך. האם אתה רוצה תוכנת ניהול חשבונות שמנהלת שכר או שניהול השכר יבוצע במקום אחר? האם אתה זקוק לחישוב עלויות עבודה? בנוסף, אילו דו"חות תרצה שתוכנת ניהול החשבונות תפיק עבורך? האם יש לך צרכים מיוחדים?


2. תוכנה ללא התקנה


כן זה אפשרי, לעשות שימוש בתוכנת הנהלת חשבונות מבלי להתקין אותה. מודל זה נראה SaaS והוא דומה לשירות דואר שאתה מקבל מ- Gmail או Walla. לא התקנת תוכנה כדי לעשות שימוש ב- Gmail. אותו דבר עם תוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט.


שיטת עבודה זו מאפשרת לך חיסכון גדול במיחשוב המשרד. אינך צריך להתקין תוכנות ואינך נדרש לשדרג אותן מידי פעם. הכל נעשה עבורך, באינטרנט.


3. איפה התמיכה והעזרה?


חפש תוכנת הנהלת חשבונות עם ממשק פשוט וקל לתפעול. כאשר תזדקק לעזרה, וזה יקרה מתישהו, כדאי שמישהו יהיה שם כדי לעזור לך. ברר עם המשרד שנותן לך את התוכנה איך הוא יכול ליצור איתך קשר. תן עדיפות למי שיכול לתמוך בך בטלפון, במייל, בפורום, בצ'ט וגם בפגישה פנים-אל-פנים.


4. האם אפשר להתקדם?


ככל שעסקך יגדל, צרכיך מתוכנת ניהול החשבונות ידרשו יותר עצמה. בחר תוכנה שתוכל לצמוח יחד איתך. אם יהיה עליך להחליף תוכנת ניהול חשבונות לאחר מספר שנים, יהיה עליך לעבור את תהליך הלימוד הראשוני מחדש. שקול את נושא השדרוג העתידי של תוכנת ניהול החשבונות ברצינות.


5. הפק את המרב ממה שאתה משיג!


הפקת דיווחים לרשויות המס היא אחת המטרות של תוכנת ניהול חשבונות וכך אתה תוכל להגיש את הדוחות במועד. תוכנת ניהול חשבונות מתאימה תסייע לך להפיק דו"חות שיסייעו לך לקבל החלטות. מידע טוב יותר יכול להביא אותך לרווחים גדולים יותר ושליטה טובה יותר בהוצאות שלך.


תוכנת ניהול חשבונות היא כלי רב-עצמה בניהול עסק. עלות תוכנת ניהול חשבונות היא יותר ממה שאתה משלם בקנייתה. זכור את עלויות הלימוד ואימון. בחר בחכמה ותוכל לחסוך כסף רב ולהתכונן לגידול עתידי.


אודות הכותב:

רואה חשבון יורם שיפר

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il