מאמרים - הסעות ילדים ומשפחה הדפסה מאתר מאמרים

הסעות ילדים ומשפחה

נכתב על ידי דפנה לוטן

[ הדפסת המאמר ]

אחת לזמן מסוים אנחנו נדרשים להזמין חברות הסעות, זה יכול להיות למטרת טיול משפחתי, יום בילוי בעסק, הסעות לאירועים משפחתיים, הסעות ילדים וגם הסעות VIP, איך תבחרו חברת הסעות ומה חשוב לדעת? הנה כמה טיפים שחשוב לקרוא בקפידה:


 


תמיד כדאי לבחור חברה ותיקה ואמינה, זה בטוח יותר גם אם לפעמים זה יקר יותר, פער של עשרות ואפילו מאה או מאתיים שקלים לא צריך להיות בראש סדר העדיפויות שלכם בעת הזמנת שירותי הסעות.


שמעתם שהשכנים יצאו לטיול מאורגן? שדודה אלגרה נסעה עם חברות לים המלח? בקשו מהם המלצות על חברת הסעות בהם הם נעזרו, זה יכול להיות קל ופשוט ואתם גם מקבלים חוות דעת מהירה ממישהו שאתם מכירים.


צריכים הסעות אוטובוסים? בדקו שאתם מזמינים אוטובוס מרווח וחדיש ולא "טרנטה" משנות השמונים, במיוחד כשאר מדובר על נסיעה ארוכה, זה לא נעים ולא בטוח.


אם מדובר על הסעות ילדים יש לוודא שאתם מזמינים רכב בטוח, החוק החדש מחייב להסיע תלמידים עם חגורות בטיחות, לא כל האוטובוסים מציעים את השירות החשוב ולכן זאת נקודה שכדאי לבדוק.


בשביל לקבל מחיר טוב בקשו שתיים עד שלוש הצעות מחיר להסעה קטנה, במקרים של הסעות גדולות שלוש עד ארבע הצעות מחיר.


בדקו שלחברת ההסעות יש ביטוח, שאתם מקבלים נהג מנוסה ומקצועי ולא בחור צעיר שזה עתה החל לעבוד בתחום, אם מדובר על הסעות לאילת הדבר חשוב במיוחד וזאת בגלל זמן הנסיעה ותוואי הדרך.


הבטיחות היא מעל לכל! אל תתפשרו ואל תוותרו על פחות מהטוב ביותר: רכבים חדשים, ביטוחים, נהגים מקצועיים וכל מה שצריך להגיע בשלום.


יום לפני ההסעה התקשרו לחברה לתאם את השעה הסופית ולוודא שהכול סגור, המון מצב רוח ויש לכם נסיעה נעימה.


 


אז אם מדובר על הסעות קטנות או הסעות גדולות כדאי להקדיש מספר דקות ולבחור חברה אמינה ומוכרת, זה בטוח יותר, משתלם יותר ויביא אתכם אל מחוז חפצכם שמחים ומרוצים.

אודות הכותב:

הסעות גדולות, הסעות לאירועים, הסעות לחתונה באתר www.asot.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il