מאמרים - עיצוב מטבחים הדפסה מאתר מאמרים

עיצוב מטבחים

נכתב על ידי rahit four

[ הדפסת המאמר ]

עיצוב מטבחים מודרניים - טיפים
עיצוב מטבחים מודרניים, שיקיים ועכשיוויים זו לא משימה גדולה ובוודאי שאיננה בשמיים. עיצוב מטבחים מודרנים מתחיל ונגמר בהבנת הטרנד והקונספט העיקרי.
עיצוב מטבחים מודרניים טיפים עיקריים:
1. מינימליזם: עיצוב מטבחים מודרניים מתבסס בעיקר על טרנד המינימליזם (כמה שיותר פחות). ישכאן ויתור על כל הקישוטים והאבזורים המאפיינים מטבחים ישנים (חרסינות מאויירות, אגרטלי פרחים, צנצנות עוגיות... שפע של צבעים ודוגמאות. עיצוב מטבחים מודרניים מתבסס על קו אחיד, פשוט יחסי עם מראה יקר ויוקרתי. דגש על הסימטריות, קווית חדים ונקיים המשדרים קידמה וחדשנות.
2. הייטקיזם: עיצוב מטבחים מודרניים מתבסס על תרבות הצריכההמודרניתהמעדיפה טכנולוגיה כמה שיותרמתקדמת. לכן יש לתת במה למכשירים חשמליים בעלי מראה יפה וחדשני (תנורי ניירוסטה חדישים, מדיח כלים בעל מראה חדשני, קומקום חשמלי מניירוסטה וכו'. כל הפריטים צרים לשדר קידמה בכדי להשלים את המראה הרצוי.
3. סטריליות: עיצוב מטבחיםעיצוב מטבחים מודרניים מתחיל מתפיסה שהבית בכלל והמטבח בפרט חייבים לשדר ניקיון ברמה הגבוהה ביותר. את המראה הנקי ה"סטרילי" ניתן ליצור באמצעות מיעוט בשימוש בפריטים, שכבות לקה אן שכבות ברק על הרהיטים (אשר יוצרים מראה נקי) ועוד.
4. ייחודיות: עיצוב מטבחים מודרנים נשען על השפע שקיים היום בשוק (שפע של ייצרנים, שפע של חומרי גלם, שפע של צבעים, דוגמאות וכל מה שייצור התעשייתי יכול להעניק כיום לתעשיית הריהוט לבית) כך שיש לכם בחירה עצומה. עיצוב מטבחים מודרניים הוא לא נוקשה ומכתיב קו חד וחלק, יש הרבה מקום ליצירתיות וחדשנות - כדאי לכם לנצל זאת על פי הטעם והסגנון האישי שלכם.
טיפ חשוב - לצורך עיצוב מטבחים מודרניים: לבחור בצבעים: שחור מבריק לבן ואפור מטאליים המשדרים קידמה יותר מכל.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il