מאמרים - ארונות ילדים הדפסה מאתר מאמרים

ארונות ילדים

נכתב על ידי rahit four

[ הדפסת המאמר ]

ארונות ילדים יכולים להיות הדבר הכי טוב בשביל הורה. ארונות ילדים בנויים בצורה שתתאים לצרכים של הילדים- לגובה שלהם, לחשק האסתטי שלהם (צורות וצבעים וגדלים) ומספקת להם את האפשרות להיות עצמאיים כשאלה ידרשו את הרצון הזה.
בתור הורים האחראיות שלנו היא לספק לילדים שלנו את כל הצרכים שלהם עד שהם יהיו מסוגלים לעמוד על הרגליים שלהם ולספק את זה לעצמם. בשלבים מוקדמים של הילדות הם תלויים לחלוטין בנו- אנחנו צריכים לספק להם את כל הצרכים . זו החובה שלנו בתור הורים וזו עבודה שנייה מעבר לפרנסה של המשפחה. ארונות ילדים יכולים להיות שימושיים במובן הזה מהבחינה שכל הדברים שאנחנו עשויים להזדקק להם יהיו בתור הארונות מסודרים ונוחים לשליפה. במקום להתחיל לחפש כל דבר בכל מקום אנחנו יודעים שהדברים מסודרים בצורה נוחה במקום אחד והטיפול בילדים הופך להיות הרבה יותר רגוע בהחלט הרבה יותר יעיל.
כשהילדים שלנו מתחילים לעמוד על הרגליים שלהם ולהתחיל ללכת מן הסתם שבשלב מסוים הם ירצו גם להתחיל ללכת בדברים אחרים- להתלבש לבד, ללכת לבית הספר לבד, לאכול לבד ולשרוך נעליים לבד. זו האחראיות שלנו בתור הורים לספק להם גם צורך שכזה- הצורך בעצמאות ובפרטיות.הילדים שלנו רוצים להתחיל לעשות דברים לבדם ואנחנו צריכים לאפשר להם להתנסות בכל מה שהם רוצים כדי שיוכלו לקבל ניסיון מעשי בעולם הזה.המעבר מתלות ותמימות מוחלטת לעצמאות, אפילו אם היא חלקית, הוא מעבר חשוב- זה השלב שבו הילדים שלנו לומדים על אחראיות ושלא תמיד אנחנו בתור הורים נהיה שם לצידם (במיוחד לא בגיל 26 אם הם עדיין ירצו לחיות בבית). ארונות ילדים  במקרה הזה משמשים כמקום אחסון עבור החפצים של ילדים- הם מותאמים לגובה שלהם כדי שהילדים יוכלו בעצמם לגשת ולקחת את כל מה שהם רוצים. יהיו אלה בגדים שהם ילבשו לבית הספר, צעצועים כשהחברים באים לבקר וכל דבר אחר שעשוי להיות בתוך הארונות. הדבר הזה מאפשר להם גישה נוחה בכל זמן שירצו (לפני זמן השינה) לדברים שהם רוצים.זה השלב הראשון בעצמאות שלהם וחשוב שתהיה להם ההזדמנות לעשות את זה בדרך שהם רוצים כדי שלא יקבלו חרדות ויפתחו תלות תמידית בהורים (בגיל 26 בבית כבר אמרתי?)
ארונות ילדים הם בעצם כמו כל ארונות אחרים רק שהם מותאמים ספציפית לילדים- לאנשים קטנים. מבחינה הגובה, מבחינה ההנאה שבצורות והצבעים ומכל בחינה שלא תחשבו עליה, ארונות ילדים הם ארונות עבור האנשים הקטנים שאנחנו קוראים להם הילדים שלנו.
המאמר נלקח מאתר חדרי ילדים

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il