מאמרים - כיסאות הדפסה מאתר מאמרים

כיסאות

נכתב על ידי rahit four

[ הדפסת המאמר ]

כיסאות משרד הם כיסאות שיש כמעט בכל משרד- בין אם אנחנו עובדים בתוך המשרד הביתי שלנו או נוסעים כל בוקר (או צהריים או ערב- תלוי בבנאדם ומה הוא עושה) לעבודה.כיסאות משרד הם המקומות שבהם נשב כדי לבצע את העבודה ה"משרדית" שלנו (שמה זאת עבודה משרדית אף אחד לא באמת יודע, אבל זה כולל הרבה תיוק, סידור, טלפונים ובהייה במסך המחשב).
בחיים המודרניים הצורך בסדר הפך להיות הכרחי- ישנם הרבה מטלות, הרבה ספקים, הרבה בירוקרטיה וכל אלה יוצרים הרבה ניירות.מלבד הניירות ישנם גם הרבה גורמים שצריך לשמור איתם על קשר תמידי וזאת ע"י שיחות טלפון והתכתבויות דרך האינטרנט.כל אלה יצרו את הצורך לשבת- העבודה בעמידה בדברים אלה היא לא נוחה אלא גם כנראה לא יעילה. כשאנחנו צריכים לבלות שעות מול הטלפון זה הופך להיות מתבקש שלפחות נעשה את זה בזמן ישיבה. כיסאות משרד נוצרו בדיוק בשביל זה.
עם זאת- זה הפך להיות כל כך שכיח שיושבים במשך כל כך הרבה זמן שחלק מהשרירים שלנו מתחילים להתנוון והעומס על הגב התחתון גדל (דבר שיוצר בעיות גב אצל הרבה אנשים). כיסאות משרד נותנים לפחות תמיכה חלקית (או אמורים לתת תמיכה חלקית) לגב של העובד כך שהגב שלו ישמור על בריאות לאורך זמן (ופה ראוי לציין שמדי כל פרק זמן רצוי לקום ולבצע מתיחות כדי להניע את השרירים שלא עובדים בזמן ישיבה).
כיסאות משרד נמצאים גם במשרד הביתי שלנו והם חלק מהפרדה שלמה שנועדה להפריד בין החיים הפרטיים שלנו למשרד- כיסאות משרד נמצאים רק במשרד ויוצרים אווירה של עבודה- אווירה שאי אפשר להפוך אותה לאווירה אחרת, במיוחד אם היא בחדר מיוחד שהקדשנו אך ורק לעבודה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il