מאמרים - כסאות מנהלים צבעוניים לשינוי אווירה הדפסה מאתר מאמרים

כסאות מנהלים צבעוניים לשינוי אווירה

נכתב על ידי rahim two

[ הדפסת המאמר ]

כסאות מנהלים צבעוניים יכולים להיות בדיוק מה שיפיח קצת חיים במשרדך האפור. משרדים רבים נוטים לשקוע לתוך מונוטוניות עייפה ומשעממת. העובדים מתחילים להתרווח, מתרגלים לאווירה בעבודה, לשגרה וכך המערכת כולה נופלת לשינה עמוקה. החברה אולי לא מתחילה לספוג הפסדים מפני שכל העובדים מוצלחים ויודעים לבצע עבודה טובה, אבל ההתקדמות הופכת איטית יותר בגלל שכל העבודה הפכה רגילה וסטנדרטית. אנשים לא דוחפים ואין ניחוחות של לחץ בריא באוויר. הכל רגוע, המשרד שט על מי מנוחות.
המצב הנזכר לעיל אולי נשמע אידילי, להגיע למצב שבעבודה כולם רגילים זה לזו ולתפקיד עד שהם מסוגלים לבצע את תפקידם בצורה משביעת רצון בלי יותר מדי לחצים. אבל, כמנהל, לא זה המצב שאתה אמור לשאוף אליו. אתה צריך חברה שתגדל, שתצמח ותתפתח, לא אסופה של אנשים שישבו לאחור, בחוסר מוטיבציה מובהק ויבצעו את תפקידם בראש קטן. עליך למצוא משהו שינער את האנשים, שיחדיר קצת חיים לאווירה המשרדית.
דרך אחת לעשות זאת היא על ידי החלפת כסאות מנהלים בכסאות מנהלים צבעוניים עבור כל העובדים. הצבעוניות החדשה, באופן מיידי תשנה את האווירה הרגועה והשקטה שנוצרה. הנוחות של כסאות מנהלים תשמר, אז לעובדים לא תהיה סיבה להתלונן על הרעה בתנאים, ואתם תרוויחו תחיה מחדש, רענון מערכות לכל העובדים ולחברה ככלל.
כסאות מנהלים צבעונים יכולים להיות בדיוק השינוי הקטן שיביא לטרנספורמציה בגישה המשרדית. אנשים יתעוררו ויטענו באנרגיות מחודשות, ולו רק בגלל שכסאות מנהלים חדשים, צבעוניים ומעניינים, יהוו שינוי אווירה שבהחלט דרוש כדי לשבור שגרה.
הערך המוסף של כסאות מנהלים צבעוניים, מבחינת עיצוב, הוא מאוד גדול, שכן מדובר בצעד נועז, אשר מצביע עבור הלקוחות והעובדים שמדובר בחברה מודרנית, עם תפיסת עיצוב חדשנית ומעניינת, אלא דרישות שלא פעם יוצבו על ידי לקוחות פוטנציאליים והם וודאי ישמחו לראות ביטוי של זה בעיצוב המשרדי.
המונוטוניות והשגרה שנכנסים אליה בעבודה המשרדית אינם דברים שאתם, כמנהלים יכולים למנוע, אבל בהחלט תוכלו להתייחס לאווירה המשרדית ולשדרג אותה על ידי הכנסת אלמנטים מעניינים לתוך העסק, למשל, דרך כסאות מנהלים צבעוניים.
מה שהופך את העניין לנוח יותר, לכדאי עבורכם, המנהלים, הוא שלא הייתם צריכים לשנות הרבה, שינוי קל בצבעוניות של כסאות מנהלים, והשפעתם על אספקטים רבים בחברה.
אתם וודאי לוקחים ברצינות את החברה שלכם, מעוניינים להגיע למצב של תפוקה אופטימאלית מן העובדים, אבל ברגע שהם שוקעים לתוך השגרה, לשעמום, המוטיבציה שלהם מתחילה לרדת, הם צריכים משהו שיחדש להם, שיעזור לכם לעזור להם להעלות את הפרודוקטיביות שלהם, שתרד באופן בלתי נמנע בגלל חוסר המוטיבציה, או, לכל הפחות, לא תעלה. כסאות מנהלים צבעוניים יכולים לעשות את העבודה, שווה לנסות, לא מדובר הרי בהשקעה גדולה מדי, והיא יכולה להיות בדיוק האלמנט החסר כדי לשבור את האווירה המשרדית העייפה.
המאמר נלקח מאתר ריהוט משרדי

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il