מאמרים - לעבוד ולטייל בלונדון הדפסה מאתר מאמרים

לעבוד ולטייל בלונדון

נכתב על ידי אוסנת אברמוב

[ הדפסת המאמר ]

לונדון יפה בקיץ ובחורף, בכל עונה תוכלו ליהנות ממגוון גדול של אתרי תרבות ואטרקציות, מקומות מיוחדים שרק בירת אנגליה יכולה לספק לכם, בפורטל טיסות הכנו עבורכם כמה המלצות בדרך לטיסה ללונדון:


לונדון היא ללא ספק בירתה של אירופה ואחת הערים היפות בעולם, לאלה מבינכם שחושבים על עבודה באנגליה או סתם מעוניינים לתייר, הכנו מספר המלצות שיעשו לכם חשק גם לחפש עבודה בלונדון וגם לטייל.


 


- בעיר מתגוררים מעל שבעה מיליון תושבים וכמו בכל מקום טוב בעולם תוכלו למצוא קהילה יהודית גדולה. את העיר חוצה נהר התמזה המפורסם והעיר מושכת עליה בכל שנה מיליוני תיירים מכל העולם, ונחשבת לאחת הערים היפות והמיוחדות בעולם.


 


- טיסות זולות ללונדון ממוצעת נמשכת חמש שעות ומומלץ לקחת טיסת לילה, הפרש השעות הוא מינוס שעתיים כך שתוכלו לנמנם בזמן הטיסה ולא להפסיד יום טיולים שלם. אם אתם רוצים לחסוך מעט כסף, חפשו טיסות צ'רטר, אפשר "לסבול" את אי הנוחות בטיסות כאלה ולהוזיל את המחיר.


 


- בעיר יש אטרקציות רבות מספורט ועד מוזיאונים מובלים, תוכלו לראות את האצטדיון הלאומי של אנגליה וומבלי, ללכת למשחקים של קבוצת הפאר צ'לסי ולהרגיש אנגלים טיפוסיים לכמה שעות, מומלץ להגיע ביום שיש משחקי כדורגל ולהצטייד כרטיסים מראש.


 


- תוכלו לנדוד בעיר בעזרת הרכבת התחתית הוותיקה של לונדון שהיא רכבת התחתית הראשונה בעולם וקיימת 150 שנה! {כבר אמרנו, איפה תל אביב בכל הסיפור הזה?} גם מוניות לא תתקשו למצוא בעיר, כמו ניו יורק גם בלונדון פועלות אלפי מוניות.


 


אתרים- עוד אפשר לבקר בארמון בקינגהאם המפורסם וכמו כל תייר טוב להציק לשומרים ולהצטלם איתם. סבלנותם של השומרים ידעוה היטב אך אל תגזימו יתר על המידה.


 


בעיר מוזיאונים רבים דוגמת: מוזיאון טייט, מוזיאון העיר לונדון, גלריית סרפנטיין, מוזיאון השעווה של מאדאם טוסו המפורסם והידוע היטב ועוד ועוד. תרבות בהחלט לא חסר בלונדון לידיעתם של החובבים מבינינו.


 


אפשר לבקר גם בכיכר פיקדלי המפורסמת וגם קתדרלת סנט פול שהוקמה במאה 17, תוכלו לעשות גם סיור בשוקי לונדון ולמצוא לא מעט דברים מעניינים ומרתקים.


 


יש לכם ספורט, מוזיאונים, כנסיות, רחובות מפורסמים וכיכרות, רכבת תחתית ועוד אין סוף דברים. לונדון בהחלט מרתקת ומרכזת בתוכה את כל הדברים המופלאים בעולם, מובטח לכם טיול מהנה, לאלה מכם שרוצים לעבוד יש צורך להצטייד בויזה לאנגליה.טיול מוצלח!

אודות הכותב:

מחפשים המלצות על עבודות מכירה באנגליה? אולי עבודה קניונים באנגליה? בקרו באתר שלנו www.musegallery.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il