מאמרים - עיצוב חזה וניתוחים הדפסה מאתר מאמרים

עיצוב חזה וניתוחים

נכתב על ידי אוסנת אברמוב

[ הדפסת המאמר ]

על דברים רבים אפשר להתווכח בעולם אבל על דבר יש קונצנזוס ברור: חזה האישה הוא אחד הדברים היפים בגוף האישה.

מלבד תפקידו העיקרי של חזה האישה {הנקה} הוא תפס לעצמו בעייני אנשים רבים סמל של יופי ובעייני הנשים תחושת בטחון ומראה טוב.

כבר מימים קודמים חזה גדול נתפס כסמל לפוריות ואף אלות הפריון צוירו ופוסלו כבעלות חזה גדול. יש לשים לב  לתהליך הפסיכולוגי שעומד מאחורי תפיסה שכזו כדי להסביר מדוע גברים רבים תופשים את חזה האישה כמוקד למשיכה מינית, ובפרט כאשר מדובר בחזה גדול .

רוב הנשים רוצות את החזה המושלם, חזה שיתאים למידות גופן ויתקן את מה שיצר הטבע או הלידות... אז איך עושים את זה? בעזרת הרפואה או הגדלת חזה טבעית?

בניתוחי חזה תוכלו למצוא כמה סוגים של ניתוחים: עיצוב חזה- מתאים לנשים שרוצות לשנות מעט את מראה החזה. הקטנת חזה – לא מדובר "בצרות של עשירים" נשים עם חזה גדול סובלות לא מעט. הקטנת חזה המותאמת לגוף מקלה על כאבים ותופעות נוספת.

הרמת חזה- מתאים בעיקר לנשים אחרי הריון או עם חזה נופל. וכמובן הגדלת חזה - הגדלת החזה הקיים לפי מידה שתחליטי מראש.חלק מארבעת סוגי הניתוחים שהעלנו כאן משתלבים לא פעם יחד באותו הניתוח.


 


הכנו עבורכן כמה עצות מועילות בטרם תעברו ניתוח חזה :


לבדוק את המחיר- בדקו עם כמה מקומות ועשו סקר מחירים. ניתוחי חזה הפכו מאוד מבוקשים והמחירים נמצאים בירידה. אל תוותרו על שירות ומקום טוב בגלל סכום זעיר, מדובר בבריאות שלכם.


 


המלצות וממליצים – שוחחו עם מנותחים שעברו טיפול אצל הרופא שאתם רוצים שינתח אתכם. בדקו כמה שיותר פרטים, כיצד היה היחס? המחיר? והכי חשוב איך התוצאות ומהם תופעות הלוואי?אישורים – מצאתם מקום שאהבתם חשוב לבקש תעודות והמסמכים המאשרים את ההסמכה לניתוחים פלסטיים. שמדובר בבריאות שלכם ובניתוח שחלמתם שנים שישפר את המראה וההרגשה, חשוב לבדוק הכל עד הפרטים הקטנים.

ללמוד- למדי את הנושא עד כמה שאפשר. באתר שלנו וברשת האינטרנט בכלל ניתן למצוא את כל המידע על ניתוח חזה וניתוחים פלסטיים בכלל. הכיני שאלות מראש למנתח ובדקי מהם תופעות הלוואי ומהו זמן ההחלמה.
 


בהצלחה.

אודות הכותב:

מחפשים מידע אודות הקטנת חזה לגבר? אולי פרטים על הגדלת חזה מחירים? מבצעים הנחות וייעוץ מחכים לכם באתר www.hashmita.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il