מאמרים - רכישת דומיין - השקעה קטנה, רווח גדול הדפסה מאתר מאמרים

רכישת דומיין - השקעה קטנה, רווח גדול

נכתב על ידי ניר אלוש

[ הדפסת המאמר ]

רכישת דומיין זוהי הפעולה הראשונה שצריך לעשות בטרם משיקים אתר אינטרנט. ואם חשבתם שצריך להשקיע זמן ומחשבה בקונספט לאתר האינטרנט, בעיצוב האתר ובבנייתו בלבד, אז טעות בידיכם. ראשית יש לחשוב על שם דומיין או בעברית - שם מתחם, שתחתיו האתר שלכם יוצג. זהו סימן הזיהוי שלכם ברשת האינטרנט עמוסת האתרים לכן חשוב מאוד להקפיד על כמה כללים בעת רכישת דומיין.

רכישת דומיין כרוכה בקבלה של מספר החלטות חשובות, בשורות הבאות ננסה לשפוך אור על האלמנטים המשפיעים על רכישת הדומיין.


רכישת דומיין – עלויות


ראשית, רכישת דומיין היא הוצאה, אם כי זו הוצאה קטנה מאוד יחסית להוצאות של בית עסק. מדובר בכמה דולרים ספורים שיעמידו לרשותכם דומיין לתקופה מוגדרת מראש. ניתן לרכוש דומיין לתקופה של שנה או שנתיים בדרך כלל. כאמור זו הוצאה מזערית וכדאי לערוך סקר מקדים טרם רכישת דומיין זה או אחר על מנת להשיג את העסקה המשתלמת ביותר – עבורכם.


רכישת דומיין – בארץ או בחו"ל ?


יש יתרונות וחסרונות לכל בחירה: רכישת דומיין בארץ או בחו"ל. ראשית דומיין בעברית ניתן לרכוש רק בארץ, אך דומיין באנגלית ניתן לרכוש גם בחו"ל. על פי רוב רכישת שם מתחם בחו"ל תהיה זולה יותר, אך התקשורת ביניכם לבין ספקי הדומיין עשויה להיות מורכבת יותר. מדובר בארצות שהדרך להתנהל איתם היא באנגלית, שעות העבודה שלהם אינן חופפות לשלנו תמיד, אך כאמור המחיר משתלם יותר. רכישת דומיין בחברות ישראליות היא אמנם לא תמיד הקנייה המשתלמת ביותר, אך היא בהחלט יכולה לספק חוויית קניה נוחה יותר. שעות העבודה של החברה יהיו נוחות, השפה תהיה ברורה והמענה יהיה כמעט מיידי.


רכישת דומיין ובחירתו


כאשר עומדים בפני רכישת דומיין חשוב להבין כי יש להשקיע מחשבה. כפי שציינו בהתחלה הדומיין הוא תג הזיהוי שלכם ברשת. על כן, חשוב לבחור דומיין קליט ושיווקי, כזה שילמד על תוכן האתר ומרכולתו. עליו להיות זכיר – כך שגולשים, שהם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, יזכור לאן לחזור בפעם הבאה שירצו לרכוש מכם מוצר או שירות.

אם כן, נראה כי רכישת דומיין הוא יריית הפתיחה של כל אתר אינטרנט באשר הוא. חשוב להשקיע זמן ומחשבה בבחירתו, לערוך סקר מקדים ולדאוג לרכוש דומיין אטרקטיבי עד כמה שניתן.
והכי חשוב - בהצלחה עם האתר החדש !

אודות הכותב:

LoadMyDomain מתמחה ב - דומיינים ורכישתם. לפרטים אנו צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר אלקטרוני הזו: info@livecity.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il