מאמרים - מה קורה בסדנאות לגמילה מעישון ? הדפסה מאתר מאמרים

מה קורה בסדנאות לגמילה מעישון ?

נכתב על ידי אסף הנעמן-הלל

[ הדפסת המאמר ]

יש היום שפע של סדנאות שמטרתן גמילה מעישון, הסדנאות פועלות בשיטות שונות ובדרכים שונות, יש סדנאות שמתיימרות לסייע לכם להפסיק לעשן בעזרת הפניה אל המחשבה ההגיונית שלכם, יש סדנאות שמתיימרות לסייע לכם להפסיק לעשו בעזרת שימוש באנרגיות שונות, יש סדנאות שמטרתן גמילה מעישון ובמהלכן יש שימוש בטיפולי הילינג , יש סדנאות של גמילה מעישון ובמהלכן יש שילוב בין הטיפול התרופתי והטיפול ההנתנהגותי.


יש סדנאות חד פעמיות ויש סדנאות הכוללות סדרת מפגשים.


סדנאות גמילה מעישון נערכות גם ע"י גורמים רבים ושונים, יש סדנאות של גמילה מעישון שנערכים ע"י גורמים פרטיים, ויש סדנאות של גמילה מעישון הנערכות ע"י קופות החולים והאגודה למלחמה בסרטן.


בקיצור כל מי שמעוניין להתחיל להפסיק לעשן צריך לבחור את הסדנא המתאימה לו ביותר .


יש כאלו שיחפשו את הסדנא הקצרה ביותר ולכן יפנו לסדנא חד פעמית, יש כאלו שיחפשו סדנא המעניקה טיפולים תרופתיים ולכן יפנו לסדנא של הפסקת עישון המשלבת טיפול תרופתי עם טיפול התנהגותי.


יש כאלו שמאמינים שדווקא בעזרת כוח ההילינג הם יוכלו להפסיק לעשן ולכן הם יפנו לסדנא של גמילה מעישון שמשתמשת בטיפולי הילנג שונים.


יש כאלו שיחפשו סדנת גמילה מעישון שהיא אישית ויש כאלו שיחפשו סדנת גמילה מעישון קבוצתית.


אין בכוונתי להמליץ על סדנא זו או אחרת,  רק לפרט כאן כמה מהסדנאות הפופולריות הקיימות בישראל .


1. סדנת גמילה מעישון של רשת אלן קאר - הסדנא המובילה והוותיקה בתחום !


רשת אלן קאר היא רשת בינ"ל לגמילה מעישון , רשת אלן קאר פועלת גם בישראל, סדנת גמילה מעישון של רשת אלן קאר מתבססת על פניה אל הרציונל וההגיון של המעשנים, סדנת גמילה מעישון של רשת אלן קאר היא סדנא חד פעמית שמטרתה לגרום למעשנים לבצע שינוי מחשבתי ולהגיע להחלטה על הפסקת עישון מבלי שיהיה צורך בהפחדות ואזהרות מפני נזקי העישון החמורים.


2. סדנת גמילה מעישון של קופות החולים השונות  -קופות החולים השונות עורכות סדנאות גמילה מעישון שכוללות סדרת מפגשים שבמהלכן יש שימוש בטיפול תרופתי וטיפול התנהגותי, הסדנאות מועברות ע"י רופאים ועובדים סוציאלים .


מחיריהן של סדנאות גמילה מעישון של קופות החולים זולים בהרבה ממחיריהן של הסדנאות של המכונים הפרטיים השונים.


3. סדנאות גמילה מעישון של מכוני גמילה מעישון שונים הקיימים ברחבי הארץ . -יש שפע של סדנאות גמילה מעישון שכל אחת מהן פועלת ע"פ עקרון אחד ומתבססת על שיטת גמילה אחרת, אז לפני שאתם פונים לסדנת גמילה כלשהי בררו אם השיטה שמוצעת בה היא מתאימה לאופייכם  ולהתנהגותכם.

אודות הכותב:
אסף הנעמן-הלל
יוצר ומייסד עישומניה - תוכנית לגמילה מעישון ברשת

בקישור הבא ניתן לקבל תוכנית לגמילה מעישון בחינם, כל הטיפים, השיטות ומה שעליך לדעת בכדי להפסיק לעשן.

http://www.ishoomania.com

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il