מאמרים - דרוש אומץ להיות בעל עסק ביתי מצליח לעבודה מהבית הדפסה מאתר מאמרים

דרוש אומץ להיות בעל עסק ביתי מצליח לעבודה מהבית

נכתב על ידי ניר ברעוז

[ הדפסת המאמר ]

"באיזה מסלול שתחליט להתקדם, תמיד יהיה מישהו שיגיד לך שאתה טועה. תמיד יהיו קשיים, אשר יפתו אותך להאמין כי המבקרים שלך צודקים. למפות את דרך פעולה שלכם ולבצע אותה אל סופה דורש ... אומץ. " - ראלף וולדו אמרסון (1803-1882, משורר וכותב)  

 
 
לא חשבתי שלהיות בעל עסק ביתי דורש אומץ, אבל אני מאמין שלהתמיד בעסק ביתי המספק עבודה מהבית ולעבוד לקראת המטרות שלך כאשר לאחרים אין את החזון שלכם מצריך כמות לא מבוטלת של אומץ.  

 
החלק האחר של הציטוט הזה "למפות את דרך הפעולה שלך" גם מאוד מתאים לפעילות בעסק ביתי בשיווק הרשתי. כך שאני ממליץ לכלכם לנצל את המשאבים המוצעים בעסק כזה עם חברה גדולה ומבוססת, כדי שההדרכות וההנחיות הניתנים בה יעזרו לכם "למפות את דרךהעבודה שלכם" - הידע, הכישורים שלכם יפותחו ויעזרו לכם לבנות את האמון ואת האומץ שאתם צריכים כדי להשיג את מטרותיכם.  

 
בחברה ותיקה שעובדת בשיווק הרשתי, הדגש הוא על לימוד, הקנית ידע, חינוך וליווי לאורך כל הדרך, החל מרגע ההצטרפות ועד השלבים הגבוהים ביותר בהם אתם מגיעים לעצמאות כלכלית.   כל שלב דורש את הידע ואת האומץ שלו, ובכל שלב אתם מקבלים את התמיכה וההנחיה ממנהיגים ומובילים.  

 
דוגמא מצויינת לחברה כזאת היא חברה שעוסקת בשיווק רשתי שנותנת את ההנחיה והתמיכה לכל אורך הדרך, ומעניקה לאנשים העובדים איתה הרבה ביטחון, מנהיגות, יכולת ניהולית, ידע בניהול עסק מהבית, בעבודה באינטרנט, ועוד.  

 
כעובד הייטק לשעבר, התפלאתי ללמוד כמה הלימודים הפורמלים לשני תארים אקדמאיים לא לימדו אותי דבר על עסקים והצלחה בעסק ביתי. לאחר שהחלטנו להקים לנו עסק ביתי, לעבודה מהבית, תחילה בתור תוספת הכנסה ובהמשך בתור הכנסה מלאה, הופתעתי להבין כמה איני יודע דבר בתחום, וכמה ידע ואומץ צריך.

 
בעבודתנו, למדנו רבות, וגדלנו כל אחד מאיתנו, ובתור זוג - בנתינה, בהבנה, ביכולות האישיות שלנו, ובניהול העסק שלנו.  

 
לסיכום - דרוש אומץ להיות בעל עסק ביתי ולעבוד מהבית - אומץ והתמדה המביאים להצלחה ולגידול בכל התחומים.  

 
לפרטים נוספים על עסק ביתי מצליח ועבודה מהבית בקרו באתר www.ornir.com  
 


ניר

אודות הכותב:
אורנה וניר בר-עוז - בעלי עסק ביתי מצליח בשיווק הרשתי. מאמנים אישיים וחונכים להצלחה בתחום.
למידע נוסף בנושא תוספת הכנסה ולפתיחת העסק הביתי שלך, בקרו באתר http://www.ornir.com

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il