מאמרים - הסרת שיער - הבחירה הנכונה הדפסה מאתר מאמרים

הסרת שיער - הבחירה הנכונה

נכתב על ידי גל ביאליק

[ הדפסת המאמר ]

מעוניינים לבצע הסרת שיער לצמיתות אבל מפחדים לעשות את הצעד הראשון? תקשיבו לסיפור שלי ותגלו שזה לא כל כך נורא כמו שזה נשמע ובהרבה פעמים זה הפתרון היחיד.

גיליתי שאני שעיר מאוד. זה קרה יחסית בגיל מוקדם, בגיל 14 ליתר דיוק. כבר אז היו לי שערות בכל מקום. כשאני אומר כל מקום - אני באמת מתכוון לכל מקום. כל נקודה בגופי הייתה ההתחלה של שיערה ארוכה. הדבר בלט מאוד בפנים - שם הייתי מתגלח גם במקומות לא מאוד קונבנציונאליים - על המצח בין הגבות לשיער למשל. אחד המקומות שהכי הפריעו לי בגוף היו השערות על הכתפיים - תופעה נוראית שגברים רבים סובלים ממנה ושותקים, אבל אצלי הגיעה מוקדם יחסית בגיל צעיר.

מיותר לציין שבשביל נער בגילי שרק רצה ללכת לים בשקט עם החבר'ה השיעור היה גורם מפריע ומטריד. בהתחלה, בגיל הזה נתפסתי כמפותח, מה שבהתחלה עזר לי לבסס את מעמדי החברתי יחד עם המבנה החסון שלי. לאט לאט, ככל שבגרתי הבנתי שאני משדר החוצה תכונות קופיפיות כמעט של מוגבלות ופרימיטיביות. התחלתי להתנהג כמו שאני משדר. עד גיל 17 נהייתי אלים בטירוף - הילד הכי אלים בכיתה שאפילו המורים מפחדים ממנו. ככל שניסיתי להתנהג כמו נער רגיל - כלום לא עזר. המראה שלי חייב אותי להיות אלים, זה היחס שקיבלתי - וככה גם התנהגתי.

באותה תקופה הייתי מאוד מתוסכל וכבר מיקדתי את כל הבעיות שלי בעולם לאותו שיעור נוראי. החלטתי שאני נפטר מהשיער ויהי מה. לאחר שניסיתי כל תכשיר אפשרי, ולתקופה מסוימת אפילו גילחתי את השיער על הגוף בעזרת סכין, הבנתי שהשיער מסרב לרדת. הייתי חלק למשך יום וחצי ואז שוב הופיעו הזיפים. הבנתי שאני צריך לעשות צעד דרסטי - הסרת שיער לצמיתות. לאחר סקר שוק קצר הגעתי לאחת החברות שעוסקות בכך והתחלתי לעבור טיפולים. בסופו של דבר היית מאוד מרוצה וכיום בגיל 23, אני עדיין חלק ומרגיש מצויין.
גברים. אם גם אתם מעוניינים להסיר שיער אבל חוששים מתגובת החברה, אל תפחדו. תהיו שלמים עם הרצונות שלכם ועם השאיפה שלכם להיות אסתטיים.

אודות הכותב:
כותב המאמר מאגד באתרו מידע רב אודות הסרת שיער

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il