מאמרים - תיק למחשב נייד הדפסה מאתר מאמרים

תיק למחשב נייד

נכתב על ידי צבי סתוי

[ הדפסת המאמר ]

 


מחפשים מתנה ייחודית ללקוחות? רוצים באמת להתעלות על עצמכם הפעם? תיק למחשב נייד הוא אחת המתנות הפרקטיות ביותר, אשר תשמח כל לקוח או עובד שיקבל אותה. מחשבים ניידים כבשו את העולם בסערה בשנים האחרונות, וכיום לא ניתן למצוא כמעט אף אדם העובד בתחום המחשבים, ההדרכה, העיצוב ותחומים רבים נוספים ללא מחשב נייד צמוד. עם זאת, הפיתרון לנשיאת מחשב נייד עדיין אינו מושלם- מרבית התיקים המשרדיים הרגילים אינם מתאימים לנשיאת מחשב נייד בצורה טובה ובטוחה והדבר מחייב תיק למחשב נייד נפרד.


 


תיק למחשב נייד הוא מתנה אשר תהפוך לפרקטית מיד עם קבלתה, והיא עונה על בעיה שלמרבית האנשים שתפגשו אין מענה מספק אליה. התיקים הסטנדרטיים כוללים מקום למחשב, למטען החשמל, לדיסקים ולגאדג'טים נוספים והם כוללים כריות וסקוצ'ים שתפקידם לקבע את המחשב למקומו ולהגן עליו ממכות שונות. אל תשכחו כי הצורך בתיק ייעודי למחשב נייד טמון בכך שזהו מכשיר חשמלי רגיש, הן לפגיעה והן לגניבה, ועל מנת להגן עליו עלינו להשתמש במתקן מיוחד לנשיאתו.


 


אחוז ניכר מאלו אשר יקבלו מכם תיק למחשב נייד איכותי יהפכו אותו לתיק הקבוע שלהם למחשב הנייד, ויחלו להסתובב איתו במקומות רבים בהם הם נדרשים לעבוד עם מחשב נייד. היתרון הפרסומי כאן ברור- מוצרי פרסום טובים הם מוצרים שהם מצד אחד פרקטיים וגורמים למי שמקבל אותם לעשות בהם שימוש רחב ככל שניתן ומצד שני הם נושאים בהבלטה את המסר הפרסומי שברצוננו להעביר. כאן ישנו שילוב מנצח של השניים- תיק למחשב נייד הנושא על צידו החיצוני לוגו מודפס או רקום, בצירוף סלוגן חזק וקליט או כתובת אתר אינטרנט, ישיג הן חשיפה איכותית וטובה והן שימושיות גבוהה למקבל המתנה.


 


אלו הן מוצרי קידום מכירות מעט יקרים יותר, ומחיריהם של תיקים למחשבים ניידים נעים סביב 80-100 - ליחידה. תיקים פשוטים יותר ניתן להשיג אפילו בחצי מחיר, אולם כמובן שהשימושיות שלהם במקרה זה מעט יורדת. זוהי לא מתנה שמקובל לחלק אותה באופן המוני, אלא ללקוחות שראויים לכך אשר אתם יודעים כי יעשו בה שימוש.


 

אודות הכותב:

צבי סתוי, מנהל - 30 שנות ניסיון במוצרי פרסום.סתיו מוצרי פרסום ,קידום מכירות, מתנות

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il