מאמרים - כפכפים הדפסה מאתר מאמרים

כפכפים

נכתב על ידי צבי סתוי

[ הדפסת המאמר ]

 


מחפשים מוצר קידום מכירות מדליק שמתאים לימי הקיץ הישראלי החמים? כפכפים הם אחד מסמלי הישראליות, ונדמה שבשום מקום בעולם הם לא פופולאריים כמו בישראל. אין ישראלי שאין לו זוג כפכפים אחד לפחות, ובימי הקיץ החמים בהם כל בית ישראל נוהר לים הכפכפים הופכים להיות פריט חובה. גם כפכפים, כמו פריטי לבוש אחרים, יכולים לשמש בתור מוצרי פרסום, וניתן להדפיס עליהם כל דבר שעולה על דעתכם כאשר לוגו חברה הוא המתבקש ביותר.


 


כפכפים הם מוצר מעולה לקידום מכירות בעיקר עבור עסקים בעלי אופי קיצי וספורטיבי. בריכות שחיה, מועדוני ספורט, מועדוני גלישה, מסעדות ובתי עסק הממוקמים על חוף הים- עבור אלו חלוקת כפכפים עם לוגו העסק כמוצר לקידום מכירות יכול להשיג את האפקט הטוב ביותר. מעבר לכך, קייטנות ומועדוניות לילדים יכולות גם הם להשתמש בכפכפים לילדים כמוצר קידום מכירות מצוין.


 


מתכננים אירוע על חוף הים? בשנים האחרונות הולכת והופכת לנפוצה המסורת של חלוקת שי בתום האירוע לאורחים. בין אם מדובר על חתונה, בין אם מדובר על אירועים עסקיים, כמו אירועי השקה או מסיבות חברה, ובין אם מדובר על אירועים אישיים כמו ימי הולדת, כפכפי ים הם מתנה מושלמת לאירועים כאלו אשר תמצא חן בעיני כל אורח ותהפוך מייד לשימושית. צירוף של כפכפי ים לכובע מצחייה קיצי, למימיה, לגלגל ים ממותג או למניפה יכול ליצור מעין "ערכת קיץ" מדליקה המתאימה לים ולפעילות ספורטיבית.


 


ישנם סוגים שונים של כפכפים, רובם ככולם בסגנון שנקרא בעבר "נעלי אצבע", אשר שונים אחד מהשני באיכות החומרים מהם הם עשויים, בעובי הסוליה שלהם, בסוג הרצועה שלהם ובאפשרויות ההדפסה. מחיריהם של כפכפים ממותגים לקידום מכירות נע סביב 15-20 - לזוג כפכפים, מחיר סביר למדי בתחום המוצרים לקידום מכירות, שאינו יקר משמעותית מכל מוצר קידום מכירות אחר שתכננתם להעניק כשי ללקוחותיכם. זוהי מתנה שימושית ויעילה, אשר בכל פעם מחדש תזכיר למקבל אותה אתכם ואת העסק שלכם, וכן תחשוף את הלוגו שלכם בפני לקוחות פוטנציאליים נוספים על חוף הים, בבריכה, בספא או בכל מקום אחר.


 

אודות הכותב:

צבי סתוי, מנהל - 30 שנות ניסיון במוצרי פרסום.סתיו מוצרי פרסום ,קידום מכירות, מתנות

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il