מאמרים - האישה האגרסיבית הדפסה מאתר מאמרים

האישה האגרסיבית

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]האישה האגרסיבית / מאת יואב ברנזון

אישה אגרסיבית רוצה לשלוט

אישה אגרסיבית היא אישה דעתנית שרוצה לשלוט בחיים שלה, להוביל, להשפיע ולהכתיב הכל סביבה. כשזה לא מסתדר לה או כשמישהו מתנגד לה או מפריע לה לקבל את מה שהיא רוצה עכשיו - היא מייד מגיבה בכוח, באלימות, באגרסיביות, באימפולסיביות ובאטימות.

אישה אגרסיבית אינה אישה עדינה או נעימה באופיה - להיפך, זו אישה שאוהבת מלחמות, מאבקים, ניצחונות, תחרויות, כוח והישגיות בלי פשרות.


היא אוהבת להיות למעלה - לא למטה
אישה אגרסיבית לא מוכנה להיות למטה, מתחת לאנשים, לציית לאחרים, לשרת ולהתכופף עבור אנשים. להיפך, היא תמיד תחפש להיות למעלה, בוחרת אנשים שחלשים ממנה כדי שהם לא יגבילו אותה או יאיימו עליה. עם אנשים חלשים היא יודעת היא תוכל להמשיך ולהביע את דעתה, לעולם לא להיכנע, אף פעם לא להודות בטעות, לא להתנצל, לא לוותר ולא לסגת.

הטבע שלה הוא להיאבק, תמיד להוכיח את עצמה, תמיד לומר מה דעתה, לעולם לא להניח לדברים להיות כפי שהם, אף פעם לא לעגל פינות, תמיד ללכת בצורה נוקשה, חדה ובלתי מתפשרת.אישה אגרסיבית חייבת להיות בעמדת ניהול


נשים אגרסיביות תמיד נמשכות לעמדות ניהול. ככל שהן מנהלות יותר - כך הן מביעות את עצמן ומגשימות את הנטייה שלהם לשתלטנות, לדעתנות ולשליטה באנשים.

כאשר אישה אגרסיבית אינה נמצאת בעמדה ניהולית, היא מנסה להתערב ולנהל כל דבר שזז סביבה גם אם לא ביקשו ממנה. היא מנהלת מצבים ואנשים שהיא בכלל אינה צריך להתערב להם בחיים - וכתוצאה מכך היא מוצאת את עצמה בעימותים בלתי פוסקים עם אנשים שאיתם היא באה במגע.
איזה גבר מתאים לאישה האגרסיבית?

גבר מוחצן, דומיננטי ואגרסיבי אינו מתאים לאישה האגרסיבית. להיפך, לאישה אגרסיבית מתאים גבר נעים, עדין, מנומס, מופנם, שקול וחביב ששונא עימותים ואין לו בעיה לוותר, להתגמש, להתחשב, להצטמק ליד האישה האגרסיבית ולפנות לה מקום גדול משלו.

אישה אגרסיבית לא תוכל להסתדר עם גבר מוביל ואגואיסט כמוה, כי יהיו ביניהם מאבקים בלתי פוסקים ואף אחד מהם לא יהיה מוכן לוותר על הצד שלו. לעומת זאת, עם גבר עדין ומופנם שהוא בעל אגו רך היא תסתדר מצויין, כי הוא ירצה אותה, יוותר לה, יתחשב בה ויציית לגחמות שלה.וטיפ לסיום: אישה אגרסיבית יכולה להתעדן מעט ולאמץ גם גישה שקולה ונשית יותר לחיים, אבל עדיין האופי והטמפרמנט האימפולסיבי והדעתני שלה ימשכו אותה פעם אחר פעם לעמדות מאבק ושתלטנות.אודות הכותב:
יואב ברנזון הוא עורך דין, מגשר, מטפל אישי, יועץ זוגי ומנטור עסקי. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-20 השנים האחרונות.

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים - שיטה ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 12 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,800 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il