מאמרים - הסרת שיער בלייזר- סוף סוף פיתרון אמיתי הדפסה מאתר מאמרים

הסרת שיער בלייזר- סוף סוף פיתרון אמיתי

נכתב על ידי אורן לוי

[ הדפסת המאמר ]

כולנו רוצים להיראות במיטבנו כל הזמן וזה אומר, לפי המגמות העכשוויות בקרב נשים וגברים, שגוף חלק ללא שיער הוא הכרחי.


בעבר רק נשים היו צריכות להתמודד עם בעיית השיער המיותר על בגוף וגברים שעירים היו נחשבים לגבריים במיוחד. היום, יש שינוי במגמה וגם גברים חלקים נחשבים למושכים על פני גברים שעירים. מתודולוגיות שונות להסרת שיער נמצאות היום בשימוש החל מגילוח בסכין וכלה במריטת שיערות באמצעות שעווה.  לפני מספר שנים נכנסה לחיינו מתודולוגיה חדשה- הסרת שיער בלייזר. במאמר זה נביא בפניך את הנקודות החשובות ביותר שיש לזכור לפני שמתחילים בטיפול:
    • חייבים לזכור שהסרת שיער בלייזר אינה שיטה המבטיחה הסרת שיער לצמיתות. היא כן מבטיחה הסרת שיער לאורך זמן ארוך- אך לא לצמיתות.

    • סביר להניח שתזדקק למספר טיפולים (3-6 טיפולים) של הסרת שיער בלייזר כדי לראות תוצאות. בין טיפול לטיפול יש רווח של שישה שבועות בערך ולכן טיפול הסרת שיער בלייזר ממוצע לוקח כשנה.

    • מחירי הסרת שיער בלייזר ינועו בין מאות שקלים לעשרות אלפי שקלים (תלוי באזור המטופל). חשוב לבצע השוואת מחירים בין המכונים השונים כדי לקבל את ההצעה האטרקטיבית ביותר.

    • הטיפול בלייזר יכול לגרום לאי נוחות- תוכל להשתמש במשחה המרדימה מעט את האזור המטופל כדי להימנע מכאבים מיותרים.

 


חשוב מאוד לזכור כי שזוהי שיטה בטוחה ואמינה כל עוד אתה מטופל במכון המחזיק במכשירים בעלי תו תקן ובצוות המוכשר להסיר שיער בלייזר. עוד כתבות על הסרת שיער בלייזר


 


 


 

אודות הכותב:

לעוד מידע על הסרת שיער לחצו כאן בנוסף תוכלו לראות האם אתם מתאימים לטיפולי הסרת שיער עוד כתבות מעניינות על תחום הסרת שיער בלייזר מידע נוסף על הסרת שיער בלייזר לחצו כאן

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il