מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

פרי האסאי גדל ביערות הגשם באמזונות. גרגרי היער הסגולים והקטנים נחשבים כאוכל חזק ובריא. הוא זכה בכינוי "מלך הפירות" בגלל הערך התזונתי הגבוה שלו, הוא כולל חומצות אמינו, חוצמות שומניות בריאות, הויטמנים A, B ו-C, פייסטרולים ואנטי אוקסידנטים.

עד לפני זמן מה, מעט מאוד אנשים ידעו את סודות פרי האסאי, אך כיום בגלל הפופולריות הגדולה לא זוכים מוצרים העשויים מפרי האסאי רוב הסודות שלו ידועים לנו היטב. הסודות הקטנים של פרי האסאי עוזרים לכם לקבל גוף בריא. כאן אפרט לכם 3 סודות פחות ידועים על פרי האסאי:

1. הסוד הראשון הוא האפקטיביות בהורדת השומן הרווי בגוף במהירות הברק. חוקרי בריאות טוענים כי פרי האסאי יכול לעזור לכם להוריד עד כחצי קילוגרם ביום. פרי האסאי שורף את השומן המזיק בגוף ועוזר לתהליך העיכול על ידי זירוז חילוף החומרים בגוף, הפרי עוזר גם להוסיף מאסת שריר אשר גורמים לשומן שהצטבר שם להישרף. זאת ועוד - פרי האסאי מוריד מהתאיבון בכך שהוא מספיק אנרגיה וסיבולת. תוסףי מזון העשויים מפרי האסאי טבעיים לחלוטין וחסרי כל תופעות לוואי ואינם צריכים לעבור עיבוד ועוברים רק הקפאה יבשה.

2. הסוד השני של פרי האסאי הוא שהם מכילים כמות גדולה של אנטי אוקסידנטים, הרבה יותר מפירות וירקות אחרים. אנטי אוקסידנטים עוזרים להאט את תהליך ההזדקנות, ככל הפרי האסאי כהה יותר כך הוא מכיל יותר חומרים מזינים. אנטי אוקסידנטים עוזרים ביצירת תאי דם חדשים. גרגרי היער האלו גם עשירים בסיבים. הסיבים מזרזים את חילוף החומרים הטבעי של הגוף, מסייעים בעיקול ובתזוזות המעי.

3. הסוד השלישי והחארון שרציתי לספר לכם הוא כי לתוספי מזון העשויים מפרי האסאי ישנה את היכולת לרפא חולים כרוניים מסוימים כמו סרטן, דלקת פרקים שגרונית ועוד. האנטי אוקסידנטים אשר נמצאים בגרגרי האסאי עוזרים להילחם בתאי הסרטן, אפקט ניכוי הרעלים הכלול בתוספי מזון העשויים מפרי האסאי אשר כוללים אומגה 3, אומגה 6 ואומגה 9, מסייעים להיפטר מרעלים מזיקים ועוזרים לגוף להתנקות. כמו כן, הם מסייעים לגוף לווסת את רמות הכולסטרול בדם. התוספים עוזרים גם בהפחתת דלקות ומסייעים לתהליך ההחלמה לאחר פציעה.

במשקה העשוי מפרי האסאי ישנם פי 10 יותר אנטי אוקסידנטים מאשר במשקה אוכמניות ופי 30 מאשר במשקה אנרגטי של תותי שדה. תוספי תזונה של פרי האסאי יכולים לבוא בצורת מיצים, קפסולות וטבליות.

אודות הכותב:
לראשונה דיאטה אסאי ברי בישראל
Acai Berry Select

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il