מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

אומניטק, נציגת ויוסוניק (ViewSonic) בישראל, משווקת את מסכי ה- LCD מדגמי ViewDock VX1945wm ו- VX2245wm - המסכים השולחניים הראשונים בעולם שנוצרו עבור iPod.

אריאל אברג'ל, סמנכ"ל המכירות של אומניטק, אומר כי הצגים בעלי המסך הרחב מספקים מימד חדש בקישוריות, ורסטיליות ובידור מולטימדיה; להעשרת סגנון החיים הדיגיטלי של המשתמשים.

מסכי ה- 19 אינץ' ו- 22 אינץ' משלבים את טכנולוגיית LCD זוכת פרסים של ויוסוניק עם אופציות בידור וקישוריות, על מנת לספק יותר דרכים לחוות וידאו דיגיטלי, מוזיקה ותמונות. סדרת ה- ViewDock כוללת תחנת עגינה ל- iPod, 4 יציאות USB 2.0, קורא כרטיסים 8-in-1, מיקרופון, רמקולי סטריאו ו- Subwoofer במסך מסוגנן ומעוצב בצבעי כסף ושחור.

עם סדרת המסכים החדשה מציעה ויוסוניק למיליוני משתמשים לא רק מימד חדש בבידור אודיו ווידאו מורחב, אלא גם את ההזדמנות לנקות ולפשט את הדסקטופ הדיגיטלי שלהם.

"כמובילה במסכים ומקרנים, ויוסוניק מוצאת בהתמדה דרכים חדשות כדי להביא לצרכנים פשטות ונוחות רבה יותר לסגנון החיים הדיגיטלי שלהם", אומר אריאל אברג'ל. "בנוסף לאספקת הביצועים להם מצפים אנשים מוויוסוניק, מסכי ה- ViewDock מציעים אופציות חדשניות, כמו עגינת iPod משולבת, כדי לאפשר לצרכנים להפיק בקלות את המרב ממכשיריהם הדיגיטליים ומנכסי התוכן והדסקטופ שלהם".

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il