מאמרים - טיפולי הסרת שיער - המצב בארץ הדפסה מאתר מאמרים

טיפולי הסרת שיער - המצב בארץ

נכתב על ידי אייל מושקוביץ

[ הדפסת המאמר ]

בתקופה האחרונה הסרת שיער נעשתה פופולארית יותר ויותר. הסיבה לכך כנראה נעוצה בעובדה שגוף חלק נעשה אופנתי בשנים האחרונות לא רק לנשים אלא גם לגברים. גברים (לפחות חלקם) אוהבים להיראות חלקים ובוחרים בשיטות הסרת שיער קבועות, כלומר, הסרת שיער פעם אחת באופן חד פעמי במקום גילוח או שימוש בשעווה באופן קבוע.

השיטות להסרת שיער לצמיתות שונות ומבוססות על טכנולוגיות מתקדמות. שיטה פופולארית במיוחד היא שיטת הסרת השיער בלייזר. בשיטה זו נצרב שורש השערה בקרן לייזר בצורה כזו שהשיער אינו גודל שוב באותו מקום.

שיטה נוספת להסרת שיער לצמיתות היא בעזרת קרינת אינפרא אדום. כמובן שקיימות השיטות הקלאסיות והטובות של הסרת שיער בשעווה חמה ואז מריטתה יחד עם השיער שמתחתיה בעזרת נייר מיוחד וכמובן גילוח השיער בעזרת סכין גילוח - השיטה שכנראה עדיין הפופולארית ביותר.

טיפולי הסרת השיער לצמיתות לוקחים יותר מטיפול אחד. זה כמובן תלוי בכמות השיער בשטח ההסרה (גב וכתפיים או רק מפשעה). אך לרוב, מדובר ביותר בטיפול אחד. לעתים אף בסדרה ארוכה של טיפולים.
טיפולים אלה גם עלולים להיות יקרים מאוד, במיוחד אם מדובר בסדרה של טיפולים. החדשות הטובות הן שבגלל התחרות הגדולה בארץ בין מכוני הסרת השיער השונים המבצעים וההצעות ללקוחות לא מפסיקים להפתיע. השיטה הטובה ביותר לנצל מבצעים אלה הם בעזרת שימוש במנועי השוואת מחירי הסרת שיער.

כאשר משאירים פרטים במנוע כזה, הם נשלחים למספר מכוני הסרת שיער מובילים ואלה יוצרים אתכם קשר. העניין הוא, שהמכונים יודעים שהפרטים נשארו למספר מכונים ולכן מנסים לשדל אתכם לסגור טיפול הסרת שיער איתם במבצעים והנחות שלא הייתם מקבלים אם הייתם מתקשרים אליהם ישירות.

אודות הכותב:
תוכלו לקבל הצעות מיוחדות להסרת שיער במנוע להשוואת טיפולי הסרת שיער הזה או לקרוא פרטים נוספים בבלוג על הסרת שיער.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il