מאמרים - דפוס דיגיטלי הדפסה מאתר מאמרים

דפוס דיגיטלי

נכתב על ידי שמעון בוכריס

[ הדפסת המאמר ]

דפוס דיגיטלי הוא שיטת הדפוס החדשנית ביותר הפועלת בעולם , דפוס דיגיטלי משתמש בטכנולוגיה המאפשרת חיבור בין מכונת ההדפסה לבין המחשב, חיבור כזה הופך את הדפוס ליעיל יותר, פשוט יותר , מהיר יותר , ובעל עלויות נמוכות.

דפוס דיגיטלי הוא אותה פעולה שעושה המדפסת הביתית שלנו כאשר אנו מדפיסים מסמך כלהו מהמחשב, רק שאיכות ההדפסה בבית דפוס דיגיטלי היא פי כמה וכמה .

דפוס דיגיטלי הוא דפוס זמין ונגיש לכולם, כל אחד יכול היום להזמין הפקת דפוס דיגיטלית באמצעות שליחת הזמנה באינטרנט, אין צורך לצאת לסקר שוק , ולכתת רגליים בין בתי הדפוס השונים, היום ניתן לבצע את כל השלבים הללו באמצעות האינטרנט.

שיטת הדפוס הדיגיטלי גרמה למהפכה בעולם הדפוס כולו , ויחד איתה באו תוצרים חדשים של עולם הדפוס כמו אמצעי פרסום חדשים , ועוד.

בתי דפוס רבים מתרכזים היום בשיטת הדפוס הדיגיטלי ומתמחים בתחום ספציפי ובנישה ספציפית של דפוס דיגיטלי, יש למשל בתי דפוס המתמחים בהדפסת ניירת משרדית, ויש בתי דפוס דיגיטליים המתמחים בהדפסת שלטים , וכך הלאה והלאה.

אחד מההיבטים שמבדילים בין דפוס דיגיטלי לדפוס אופסט הוא התמחור, כאשר אנו מדפיסים מוצר כלשהו באמצעות דפוס דיגיטלי המחיר לכל הדפסה הוא אחיד , וכך דפוס דיגיטלי מאפשר לנו להדפיס כמויות קטנות במחירים נמוכים, ואילו בדפוס אופסט המחיר ההתחלתי הוא תמיד גבוה בשל עלות הפעלת מכונת הדפוס .

אודות הכותב:
חברת ביג-גרף בע"מ הינו עסק משפחתי אשר הוקם בשנת 1995, ומתמחה במתן שרותי דפוס דיגיטלי מתקדמים לחברות וללקוחות פרטיים.
חברת ביג- גרף מתמחה בכל סוגי עבודות ה דפוס דיגיטלי, בכל הגדלים ובכל הכמויות תוך שימוש בציוד טכנולוגי משוכלל ומוביל, ומעניקה ללקחותיה שירות משלוחים מנוסה על מנת שכל עבודה תגיע ליעדה בזמן הנדרש.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il