מאמרים - מסירים את המשקפיים הדפסה מאתר מאמרים

מסירים את המשקפיים

נכתב על ידי אוסנת אברמוב

[ הדפסת המאמר ]

כמעט כל בחור או בחורה שנאלצים להשתמש במשקפיים חולמים על ניתוח הסרת משקפיים. מעבר להרגשה ושיפור המראה הנוחות היא הגורם החשוב ביותר, לא עוד לסחוב את המשקפיים לכל מקום, לאבד, לשכוח ולשבת עליהם בטעות עכשיו יהיה קל יותר ולא יהיה בהם עוד צורך.


ניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא ניתוח די בטוח, הסיכונים מועטים והתוצאות כמעט בכל המקרים הם לכל החיים, הטיפול זמין וכל מי שסבל שנים ממועקה ואי נוחות שנגרמו ע"י המשקפיים יכול תוך שעה של טיפול ללכת ולראות ללא משקפיים.


איך עושים את זה?


הרופא מקלף את השכבה העליונה של קרנית העין ומשייף בעדינות את חלקה הפנימי של הקרנית, לאחר מכן הוא מחזיר את החלק העליון והטיפול מסתיים- את התוצאות תראו לאחר כמה ימים! את הבדיקה הוודאית עורכים לאחר כמה חודשים אז כבר אפשר לדעת טוב יותר מה מידת ההצלחה.


שיטה נוספת  היא לבצע חתך קטן בקרנית ע"י מכשיר הלייזר ולאחר מכן שיוף הקרנית. גם כאן, התוצאות מהירות וגם משך הטיפול. בכלל, טיפולי הסרת משקפיים הם טיפולים בטוחים ועם מינימום כאב.


הטכנולוגיה והרפואה מתקדמים כל הזמן, מי היה מאמין שאחרי שעה של טיפול תוכלו סוף סוף להניח את המשקפיים ולראות היטב.


כמה זה עולה?


מחיר הסרת משקפיים כבר לא רק לבעלי הממון היום כל אחד יכול לעבור ניתוח ו- 80 אחוזים מהאוכלוסייה נמצאים כשירים לעבור ניתוח כזה.


מחירים הניתוחים עולים בין בממוצע 5000 - 8000 ש"ח והם תלויים בסוג הטיפול. מחיר המתאים לכל אחד.


מרכז הסרת משקפיים? רוב האנשים יכולים לעבור ניתוח עיניים להסרת המשקפיים. נשים בהריון או לאחר הריון והסובלים ממחלות כרוניות וגם מי שלוקח תרופות באופן קבוע לא יוכלו לעבור ניתוח, אבל כל מקרה לגופו ויש להיוועץ ברופא מוסמך.


לניתוח הסרת משקפיים בלייזר יתרונות רבים, תופעות לוואי מועטות , סיכון נמוך לסיבוכים ותוצאות טובות לכל החיים. אם יש לכם מספר גבוה בעיניים ייתכן שתזדקקו למשקפים גם בשעות הלילה וגם לנהיגה, אבל התוצאות ישפרו את חייכם במהרה.


ניתוח מוצלח והחלמה מהירה.

אודות הכותב:

פרטים על הסרת משקפיים תל אביב ומידע על הסרת משקפיים באר שבע מחכה לכם באתר שלנו www.interpretation.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il