מאמרים - בריכות שחיה מחוממות הדפסה מאתר מאמרים

בריכות שחיה מחוממות

נכתב על ידי הידרה ציוד בריכות שחיה

[ הדפסת המאמר ]

קטגוריית בריכות שחיה מחוממות כוללת שתי אפשרויות של חימום, שניתן גם לשלב ביניהן - קירוי בריכות שחיה קיימותאו חימומן. בשני המקרים, מדובר בפתרונות ארוכי-טווח וחד-פעמיים. להלן המלצות לשימוש נכון בקירוי בריכות שחיה ובחימומן, על פי הצורך:


 


קירוי ארוך-טווח של בריכות שחיה


קירוי ארוך-טווח של בריכות שחיה מצריך קבלת אישורים והזמנת מהנדס לכתיבת חוות דעת מקצועית ולשרטוט תוכניות. קירוי מסוג זה יהיה זול יותר, בסופו של דבר, למתכוונים להשתמש בבריכה בכל ימות השנה. בדרך כלל, בריכות שחיה נבנות מראש עם קירוי או בלעדיו, על פי דרישת הלקוח. עם זאת, במהלך השנים נוצרה דרישה מוגברת לשימוש בבריכה הפרטית גם בחורף. לשם כך, נוצר צורך לקרות את הבריכה באמצעות קירות וגג. קירוי יכול להפוך בריכות שחיה פרטיות למוגנות מפני רוח וגשם, אך הוא דורש גם חימום של המים.


 


חימום בריכות שחיה - השקעה  חד-פעמית


אם מדובר בשימוש חד-פעמי בבריכה, ניתן להזרים אליה מים חמים. לחימום קבוע של מי הבריכה גם בימי החורף, קיימת משאבת חום (מנוע הדומה למנוע של מזגן),המחממת בחורף ומקררת את מי הבריכה בקיץ.  כאשר הטמפרטורה החיצונית מאוד נמוכה ומשאבת החום אינה יעילה, קיימת אופציה לתוספת גופי חימום פנימיים.


מומלץ מאוד לכסות את הבריכה בעת חימום בכדי למנוע אידוי ואיבוד חום.


 


חימום ארוך-טווח של בריכות שחיה יעיל מאוד אך גם  יקר ולכן משתמשים בו בעיקר לבריכות ציבוריות או אנשים פרטיים בעלי מעמד סוציו-אקונומי גבוה


בשל עלות כלכלית גבוהה רוב האנשים הפרטיים יעדיפו לבקר בבריכה הציבורית בימי החורף ולשלם עשרות בודדות של שקלים במקום להוציא אלפי שקלים, מה גם שהחורף במדינתנו קצר מאוד.  . 


 


לסיכום, בריכות שחיה מחוממות


בריכות שחיה ניתן לקרות ולחמם - הכל על פי רצונו ויכולתו הכלכלית של הלקוח. אפשר להזמין שירותי קירוי וחימום חד-פעמיים או לבנות קירות וגג סביב הבריכה ולחמם את מימיה בקביעות, באמצעות מערכת צינורות להזרמת מים חמים. שיקולי הכדאיות יובילו אתכם לבחירת הפתרון הנכון.


 

אודות הכותב:
הידרה
כל הציוד הדרוש לבריכת השחייה: מסננים,רובוטים,כימיקלים ועוד, ממיטב החברות והיצרנים בחו"ל.
לרכישה דרך אתר אינטרנט
http://www.hydrashop.co.il
לאתר החברה
http://www.hydra.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il