מאמרים - משכנתא - זה רק משחק... הדפסה מאתר מאמרים

משכנתא - זה רק משחק...

נכתב על ידי מוטי שמואלביץ

[ הדפסת המאמר ]

שלום לכם קוראים יקרים, כאן מוטי, והיום אני רוצה להכניס לתודעה שלכם משהו מאוד מאוד חשוב, תהנו...


"משכנתא, העסקה הכי גדולה שאנחנו עושים בחיים" - האומנם? מי בכלל המציא משפט זה? אולי משפט זה נכון עבור חלק מאיתנו, אבל העובדה שמשפט זה רודף אותנו לכול מקום מקנה בנו חששות ופחד מסוים, פשוט לא מקובל עלי ואפילו טיפה מרגיז. מהיום הלוואת המשכנתא היא אולי העסקה הגדולה ביותר שאנו עשינו עד כה בחיינו! אבל מהיום נזכור שלפני הכל - "משכנתא, זה רק משחק!""משכנתא - זה רק משחק", מה זה אומר?


לרוב, הלוואת המשכנתא הינה הלוואה אותה אנו לוקחים וטווח זמן ארוך ביותר שיכול להגיע לשלושים שנים ואף יותר. היום, כאשר ניקח הלוואת משכנתא, כמובן שנרצה לקבל את התנאים הטובים ביותר על ההלוואה. השאלה היא: "האם הלוואת המשכנתא הטובה ביותר שלקחנו היום, הינה ההלוואה הטובה ביותר גם מחר?" ותשובתי היא: "לא יודע, ימים יגידו, וכנראה שלא". כמה וכמה מצבים יכולים להיות במשך חיי ההלוואה, ריביות עולות ויורדות, שערי מט"ח עולים ויורדים, מדד שלרוב עולה, ריבית בנקאית שמתאימה עצמה בכל זמן נתון בכפוף למדיניות הבנקים וכו'.


ה"משחק" הוא לדעת להתנהל מול הלוואת המשכנתא לאורך תקופת ההלוואה, ובכל זמן נתון לשלם כמה שפחות. איך עושים זאת? זה כבר בנית תוכנית אסטרטגית אשר מותאמת בצורה אינדבידואלית לכל לקוח ולקוח. ואם לא נעשה זאת בכל מקרה נשלם גזרנו את דינינו לשלם הרבה כסף לבנק. משחק, פשוט לדעת לקנות כסף בכל זמן נתון בכמה שיותר זול. כמו בנק.
הלוואת המשכנתא הינה הלוואה אשר רובנו, מחוסר ידע, משלמים עשרות ומאות אלפי שקלים מעבר למחייב את המציאות.

במידה ואתם לוקחים משכנתא חדשה או לחילופין מעוניינים לבצע מחזור משכנתא קיימת האופציה הטובה ביותר עבורכם היא להתייעץ עם מומחה משכנתאות כדי לחסוך לעצמכם כסף גם בהחזר החודשי הקבוע וגם בסך הכללי של המשכנתא שלכם לאורך כל התקופה.


ניתן לחסוך המון כסף בהלוואת המשכנתא, בכך שנחליט לא לשלם אותו לבנק לחינם. וזאת אם נדע כיצד לקחת הלוואה ולהתנהל מול הלוואה זו לאורך התקופה.
וזיכרו, משכנתא - זה רק משחק..."סוד המשכנתאות הגדול..." המדריך המלא להתנהלות נכונה ומקצועית להלוואת המשכנתא.בהצלחה מוטי שמואלביץ.אודות הכותב:
מוטי שמואלביץ, יועץ משכנתאות מומחה, הקים את "עוגן" - הבית של המשכנתאות, מתוך חזון ואמונה, לתת שרות אמין ואובייקטיבי לכל לוקחי המשכנתאות.

"אם תקח הלוואה תשלם הרבה,
אם תלמד לקחת הלוואה תחסוך הרבה"

https://www.moti.org.il/

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il