מאמרים - הלוואה חכמה מהי? הדפסה מאתר מאמרים

הלוואה חכמה מהי?

נכתב על ידי מוטי שמואלביץ

[ הדפסת המאמר ]

שלום לכולם, כאן מוטי שמואלביץ, אם חשבתם או אתם חושבים לקחת הלוואה כולשהי בהווה או בעתיד, מאמר זה יוכל לתרום לכם רבות... אין אדם כמעט שלא לקח, לוקח או יקח הלוואה במהלך חייו. לקיחת הלוואה היא פעולה המחייבת כמעט כל אזרח בארץ ונכון הדבר למרבית אזרחי העולם כולו. עשירים, עניים וכל מה שבינהם כולנו לוקחים הלוואות. פעולת לקיחת הלוואה יכולה להיות פיתרון מצויין אך גם קטלני ומסוכן. הלוואות אנו צריכים לדעת לקחת... להגיע לסניף הבנק ולבקש הלוואה זה אולי נשמע קל ועבור חלקנו גם תהליך מאוד זריז. אך אל תטעו באותה הנשימה ההשלכות יכולות להיות יקרות מאוד. לקיחת הלוואה באשר היא בראש תכנון אסטרטגי ברור וידוע מראש. זכרו את המשפט הבא: אם תקח הלוואה תשלם הרבה, אם תלמד לקחת הלוואה תחסוך הרבה! הלוואה, ללא כל קשר למטרת ההלוואה, הלוואת משכנתא, הלוואה למטרת בניית עסק, קידום עסק, רכישת רכב או סתם הלוואה לכל מטרה היא בראש ובראשונה הלוואה!!! והלוואה, אם לא נלמד לקחתה בצורה "חכמה" תמיד נשלם עליה הרבה! ואתם, בטח חושבים שאני מטורף ולא מבינים את כוונתי, אז אסביר: "הלוואה חכמה הינה הלוואה אשר אנו לוקחים כנגד מטרה מסוימת ברורה מראש, אשר מטרתה, לשפר את מצבנו בהווה ובעתיד!" כאשר אנו לוקחים הלוואה, תחילה עלינו להגדיר מטרות ולהבין כיצד ההלוואה תשפר את מצבנו בהווה ובעתיד. ושלא, חס וחלילה, תשפיע מהצד השלילי. "סוד המשכנתאות הגדול..." המדריך המלא להתנהלות נכונה ומקצועית להלוואת המשכנתא. בהצלחה, מוטי שמואלביץ.

אודות הכותב:
מוטי שמואלביץ, יועץ משכנתאות מומחה, הקים את "עוגן" - הבית של המשכנתאות, מתוך חזון ואמונה, לתת שרות אמין ואובייקטיבי לכל לוקחי המשכנתאות.
לאחר תקופה ארוכה של תחקורים ולמידת שורש ההלוואת המשכנתא , פיתח את שיטת מ.ש. כנתא, חסכון מובטח בהלוואת המשכנתא! שיטה אשר מבוססת על בניית תוכנית אסטרטגית שתשרת את הלקוח נאמנה בהווה ובעתיד. כמו כן, מעביר הרצאות בנושא הלוואת המשכנתא."אם תקח הלוואה תשלם הרבה,
אם תלמד לקחת הלוואה תחסוך הרבה"

http://www.moti-smh.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il