מאמרים - בנקים - זה הכל פסיכולוגיה הדפסה מאתר מאמרים

בנקים - זה הכל פסיכולוגיה

נכתב על ידי מוטי שמואלביץ

[ הדפסת המאמר ]

שלום לכולם, כאן מוטי שמואלביץ... בנקים, לרובנו הבנק נתפס כמשהו שלילי ונכון הדבר ללא כל קשר למצבנו הכלכלי. ואני שואל למה....? כי אנחנו משלמים לבנק הרבה כסף על הפעולות אותן אנו מבצעים? כי לא תמיד אנו משיגים את מבוקשנו? הריביות רצחניות? ההצמדות למדד שכל הזמן עולה? הלוואת המשכנא אשר נתפסת כמשהו מאוד שלילי? או אולי מישום שאנו לא באמת מבינים את המשמעות האמיתית של הבנקים בחיינו? אנחנו מול הבנק זה לא מלחמה! אנחנו מול הבנק זה אינטרס אחד מול אינטרס אחר, כאשר המטרה זהה לשני הצדדים! בנק הוא מוסד פיננסי כלכלי שמטרתו ככל עסק בעולם להרוויח כמה שיותר. בנק הוא מתווך בכסף, קונה בזול ומוכר בייקר, וזה בסיס קיומו. המטרה של הבנק למכור לנו כסף והמטרה שלנו היא לקנות כסף. האינטרס של הבנק, למכור בכמה שיותר יקר במינימום סיכון, והאינטרס שלנו לקנות בכמה שיותר זול ובמינימום שיעבוד. התנהלות מול הבנק היא אסטראטגיה, מהי מטרתנו? וכיצד עלינו לפעול על מנת להשיג את מבוקשנו בתנאים הטובים ביותר? תפנימו, מולנו עומד גוף שצריך אותנו לא פחות ממה שאנו צריכים אותו, אל תתנו לדברים להעשות בקלות יתרה, ולעולם אל תתייאשו כאשר שוללים את מבוקשנו. הנה כמה טיפים אשר יעשו את העבודה מול הבנק למעניינת יותר... אם הבנק אומר לנו "כן" ישיר, לעולם אל תשיבו בחיוב גם מצידכם, תמיד תשאפו לקבל את התנאים הטובים ביותר לפני שתשובתכם היא חיובית. כאשר הבנק אומר לנו "לא", הוא לא מתכוון שהוא לא רוצה לאשר את מבוקשנו. הוא פשוט לא מספיק בטוח שנעמוד במבוקשנו. עלינו לגרום לבנק להבין שההשקעה בנו כדאית. "סוד המשכנתאות הגדול..." המדריך המלא להתנהלות נכונה ומקצועית להלוואת המשכנתא. בהצלחה.... מוטי שמואלביץ.

אודות הכותב:
מוטי שמואלביץ, יועץ משכנתאות מומחה, הקים את "עוגן" - הבית של המשכנתאות, מתוך חזון ואמונה, לתת שרות אמין ואובייקטיבי לכל לוקחי המשכנתאות.
לאחר תקופה ארוכה של תחקורים ולמידת שורש ההלוואת המשכנתא , פיתח את שיטת מ.ש. כנתא, חסכון מובטח בהלוואת המשכנתא! שיטה אשר מבוססת על בניית תוכנית אסטרטגית שתשרת את הלקוח נאמנה בהווה ובעתיד. כמו כן, מעביר הרצאות בנושא הלוואת המשכנתא."אם תקח הלוואה תשלם הרבה,
אם תלמד לקחת הלוואה תחסוך הרבה"

https://www.moti.org.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il