מאמרים - ניתוחי חזה בחירת מנתח הדפסה מאתר מאמרים

ניתוחי חזה בחירת מנתח

נכתב על ידי אוסנת אברמוב

[ הדפסת המאמר ]

הדרך אל הגוף המושלם עוברת בשנות האלפיים דרך ניתוחים פלסטיים, הגדלת חזה, הרמה, הקטנה ועוד מגוון גדול של ניתוחים מאפשרים כמעט לכל אחת לשפר ולתקן את מה שיצר הטבע.


במהלך העשורים האחרונים ניתוחי הגדלת חזה הם נפוצים מאוד, תחום האסתטיקה עבר מהפכה של ממש, היום תוכלו להגדיל, להקטין, להוסיף ולהוריד כמעט בכל איבר בגופכם, החלום להיראות טוב נצמא ממש כאן.


מה חשוב לדעת לפני ניתוח הגדלת חזה? הקטנה או הגדלה?


חוות דעת: בקשו המלצות והתייעצו עם נשים שעברו הרמת חזה זהה לשלכן במקום בו אתן רוצות לעבור את הטיפול, חשוב לקבל חוות דעת מאנשים שעברו זאת לפניכם, בדקו כיצד התנהל התהליך המקדים, כיצד היה השירות והכי חשוב התוצאות?.


בדקו את העלויות: המחיר הוא חשוב אבל לא צריך להיות הגורם המשמעותי בבחירת המרפאה והמנתח. לעיתים כדאי לשלם מעט יותר אבל לקבל תוצאה מושלמת. שמדובר בניתוח כה חשוב אין מקום להתפשר.


הקטנת חזה מה מותר ומה אסור? חשוב לבדוק האם יש מגבלות בעקבות הניתוח למשל איסור על הרמת משקל כבד, שינה רק על הגב ועוד, בדקי את כל הפרטים עם הרופא, חשוב מאוד לקיים את כל ההנחיות! זה משפיע על התוצאה הסופית.


חשוב לקבל מספר חוות דעות מכמה רופאים, אם מדובר על הרמת חזה, הקטנה והגדלה תמיד טוב לבחון מספר מנתחים, שאלו את כל השאלות שאתן רוצות לדעת וקבלו החלטה היכן כדאי לעבור את הניתוח.


בחרי מנתחי לפי התמחות: זקוקה לתיקון חזה טובולרי רוצה לעבור הקטנה חזה? תיקון שדיים? בחרי רופא המתמחה בבעיה שלך.


נסי ללמוד כמה שיותר על ההליך, מהם תופעות הלוואי, מהו זמן ההחלמה, מהם הסיכונים הנפוצים ומה צריך לעשות על מנת להבטיח תוצאות טובות. לכל מקום שאליו תגיעי ימסרו לך מידע רב,  תמיד כדאי להכין שאלות מראש ולבדוק את כל המידע.


מתי לעבור את הניתוח? לנשים אחרי לידה מומלץ לחכות שישה חודשים, בכלל מומלץ להתייעץ עם הרופא על המועד המתאים ביותר וגם ליידע את הרופא בכל הליך טיפולי שעברת לאחרונה וגם טיפול תרופתי, נוכחי או בעבר.


אנו מאחלים לך ניתוח מוצלח והחלמה מהירה.

אודות הכותב:

מחפשים מידע אודות הקטנת חזה לגבר? אולי פרטים על הגדלת חזה מחירים? מבצעים הנחות וייעוץ מחכים לכם באתר www.hashmita.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il