מאמרים - דחיית תביעה לפיצויים בגין עגמת נפש בקשר לנופש לאחר שהתובע פוצה בזמן הנופש הדפסה מאתר מאמרים

דחיית תביעה לפיצויים בגין עגמת נפש בקשר לנופש לאחר שהתובע פוצה בזמן הנופש

נכתב על ידי תקדין המאגר המשפטי הטוב ביותר בישראל

[ הדפסת המאמר ]

ת"ק 1765/09, אבי בן חמו נ' אשת טורס ארגון שירותי תיירות בע"מ

כבוד השופט אריה רומנוב


02.08.2009

העובדות:
ענייננו בתביעה קטנה על-סך 10,000 ש"ח, שהגיש התובע, אשר הזמין חבילת נופש עבור משפחתו אצל הנתבעות 1 ו-2, במלון הנסיכה באילת, השייך לנתבעת 3 ומופעל על-ידה. התובע מבקש לפסוק לזכותו פיצויים בגין הנזקים ועוגמת הנפש שנגרמו לו ולמשפחתו, לטענתו, בשל התנהלות הנתבעות בהקשר לנופש שהזמין. הנתבעת 1 נותנת שירותי נופש לשירות בתי הסוהר, ובמסגרת זו הזמין התובע את הנופש, ושילם עליו מחיר מסובסד בסך של 692 ש"ח.

החלטה:
דין התביעה להידחות. התובע הזמין נופש לו ולמשפחתו בתנאי חצי פנסיון בשני חדרים צמודים. ביהמ"ש מקבל את טענת התובע, כי החדרים שהוצעו לו לא היו צמודים, ואולם במקום החדרים שהזמין, בנסיבות אלה, המלון "שדרג" את ההזמנה והציע לתובע פעמיים, שתי סוויטות מפוארות. אין גם מחלוקת, כי בהמשך, פנה התובע לנתבעת 1, וזו מצאה לו פתרון במלון "לגונה" בסוויטה משפחתית ובתנאי אירוח של פנסיון מלא, אותם ניצלו התובע ומשפחתו במלואם. יוצא, אפוא, כי בשקלול הדברים, התובע ובני משפחתו התארחו בסופו של דבר, בתנאי אירוח טובים יותר, הגם שהזמנתם לא בוצעה במדויק. ביהמ"ש לא מצא כי התנהלות הנתבעים אל מול התובע הייתה בלתי סבירה, ובוודאי שלא נמצא, כיצד התנהלותם זו גרמה לתובע את הנזקים להם הוא טוען, עד כדי שהוא מבקש לפצותו בשיעור של 10,000 ש"ח. התביעה נדחית.


אודות הכותב:
את פסק הדין המלא תוכלו למצוא בתקדין, המאגר המשפטי הטוב ביותר בישראל, הכולל במנוי אחד מעל ל-500,000 מסמכי פסיקה וחקיקה וכחצי מיליון כתבות עיתון גלובס !!!
http://www.takdin.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il