מאמרים - שדרוג בריכות שחיה פרטיות הדפסה מאתר מאמרים

שדרוג בריכות שחיה פרטיות

נכתב על ידי הידרה ציוד בריכות שחיה

[ הדפסת המאמר ]

 


עיצוב שטחי חוץ בבית הוא צעד מתבקש בעיצוב הבית. כיום, ישנה מגמה להשקיע בעיצוב חללי החוץ לא פחות מאשר בעיצוב הפנים של הבית. את רוב פעילויות הפנאי אנו עושים בחצר, בגינה, בגג או בשטחי חוץ נוספים.


בריכות שחיה הן פשוטות להתקנה וניתן לשים אותם כמעט בכל מקום. חלל בריכת השחיה חשוב לא פחות והשקעה מינימלית יכולה לספק לכם חצר או גג כמו בבית מלון.


 


מערכת קולנוע בגינה


מומלץ לנצל את תנאי מזג האוויר בכדי להקים אזורי ישיבה, אירוח, ומנוחה ליד בריכות שחיה. מערכת אודיו ווידאו לשטחי חוץ היא צעד חשוב על מנת להעביר את מרכז הפעילות מהבית לשטחים הרחבים שאינם מנוצלים כראוי. מערכות המולטימדיה עבור בריכות שחיה או שטחי חוץ נוספים מחולקות למספר סוגים, לפי סוג השטח ודרך ניצולו.


ישנן שתי אופציות הקרנה בסיסיות - מקרן המאפשר הצגה על מסך גלילה חשמלי או טלוויזית פלזמה/LCD, המבוססת על טכנולוגית HD. ניתן לבחור מערכות רמקולים מסוגים שונים, המתאימים במיוחד לסאונד עבור בריכות שחיה ושטחי חוץ. לב המערכת מאפשר שליטה על כל מרכיבי המערכת ממקום יעודי אחד וניתן להוסיף אביזרים רבים למערכת הקולנוע הביתית - קונסולות משחק, DVD, נגני CD, איי פוד, מחשב ועוד..


 


ריצוף בריכות שחיה ושטחי חוץ


ריצוף בריכות שחיה בגינה, בחצר או בגג הבית משפיע, במידה ניכרת, על המראה הכללי של הבית שלכם. קיימים דגמי ריצוף מסוגים שונים, כמו אבנים, משטחי בטון, משטחי גומי, פרקטים, גרנוליט ועוד. ריצוף דורש התקנה של איש מקצוע אך ניתן למצוא סוגי ריצוף רבים ביכולתכם להתקינם בעצמכם תוך זמן קצר.


 


דשא סינטטי


דשא סינטטי אינו דורש טיפול יומיומי והוא ניתן להדבקה בקלות בכל שטח בבית. אין צורך להשקות את הדשא, החומר ממנו בנוי הדשא הוא חזק, עמיד ומותאם עבור שטחי מעבר ואירוח. הדשא ידידותי לסביבה וקל לניקוי. דשא סינטטי סופג את הבוץ וחוסך ניקיון רב ליד בריכות שחיה.


 


עיצוב הגינה


שתילים וצמחים מסוגים שונים יוסיפו נפח ויופי לעיצוב שטחי החוץ והפנים של הבית, ובעיקר ליד בריכות שחיה . לפני שתילת הצמחים חשוב לשקול היטב את שילוב הצבעים והריחות שאתם רוצים בשטח הפתוח. כמו כן, מומלץ לקחת סוגים שונים של צמחיה ממקומות שונים. ניתן לבחור שתילים במשתלה מקצועית ולהתייעץ על הסוגים המתאימים עבורכם.


 


 


 


 

אודות הכותב:
הידרה
כל הציוד הדרוש לבריכת השחייה: מסננים,רובוטים,כימיקלים ועוד, ממיטב החברות והיצרנים בחו"ל.
לרכישה דרך אתר אינטרנט
http://www.hydrashop.co.il
לאתר החברה
http://www.hydra.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il