מאמרים - כיצד לבחור בריכות שחיה פרטיות הדפסה מאתר מאמרים

כיצד לבחור בריכות שחיה פרטיות

נכתב על ידי הידרה ציוד בריכות שחיה

[ הדפסת המאמר ]

העליה ברמת החיים והמחירים הנוחים, מאפשרים לכל אחד ואחד מכם ליהנות מבריכת שחיה פרטית בחצר הבית או בתוך הבית. ישנם שני סוגים עיקריים של בריכות שחיה עבור בתים פרטיים - בריכות עליות (אינטקס) ובריכות בנויות.


רוצים לרכוש בריכת שחיה, אך לא יודעים כיצד לבחור? במאמר שלפניכם נציג את הפרמטרים העיקריים שיש להתחשב בהם בזמן קניית בריכת שחיה.


 
    • תקציב - כצעד ראשון עליכם לקבוע תקציב עבור בריכת השחיה. בריכות שחיה מבטון כוללות עבודה ליישור הקרקע ובניית הבריכה על ידי צוות מוסמך. עלות בריכות שחיה הבנויות בתוך הקרקע, מתחילה ב-30-40 אלף שקלים. אפשרות נוספת לבריכת שחיה בנויה בתוך הקרקע, היא בריכת מתכת. מחיר בריכת מתכת מתחיל ב-15 אלף שקלים ומגיע עד 30 אלף שקלים. בריכות מסוג אינטקס (INTEX) הן הזולות ביותר, כיוון שאינן זקוקות להתקנה ובניה בתוך הקרקע. מחיר הבריכות העיליות מתחיל ב-1000 ש"ח ומגיע עד 18 אלף ש"ח.

    • מיקום הבריכה- אם ברצונכם למקם את הבריכה בתוך הבית, בסלון או בחדר סגור כלשהו, מומלץ להתקין בריכת שחיה מסוג אינטקס. בריכות שחיה מבטון עלולות לתפוס לכם יותר מדי מקום לעומת בריכת האינטקס, משום שבבריכת האינטקס אתם יכולים לבחור את גודל הבריכה מתוך מבחר גדלים שונים.

אם ברצונכם למקם את בריכת השחיה בחוץ, בריכות מבטון בהחלט מרשימות יותר בחצר הבית או בגג, תלוי בתקציב שהעמדתם לרשות העניין. בריכות שחיה מסוג אינטקס מגיעות בגדלים שונים ומתאימות יותר לבעלי מקום מוגבל בגינה או בגג.
    • בטיחות - בריכות שחיה מבטון מועדות יותר לתקלות בטיחות. אם יש לכם ילדים קטנים, מומלץ לרכוש ציוד בטיחות מתאים, למניעת נפילות והחלקות או לקנות בריכת שחיה עילית, המותאמת ובטיחותית יותר לילדים.

    • הוצאות נלוות - בריכות שחיה דורשות טיפול ותחזוקה שוטפת. במידה והתקציב מאפשר זאת, מומלץ להעזר במפעיל בריכה מוסמך. אם החלטתם על קניית בריכת אינטקס, מומלץ להתייעץ עם בעלי מקצוע בנוגע לציוד המתאים. ציוד ברמה גבוהה, המתאים לבריכת השחיה, ישמור עליה לתקופה ארוכה יותר. חשוב לדעת - בריכות שחיה בנויות דורשות טיפולים חודשיים ושנתיים שונים, בהתאם לסוג הבריכה. לכן במידה והחלטתם על הקמת בריכת שחיה בנויה, חשוב להתייעץ עם מומחה ולהתחשב בהוצאות הנלוות.

 

אודות הכותב:
הידרה
כל הציוד הדרוש לבריכת השחייה: מסננים,רובוטים,כימיקלים ועוד, ממיטב החברות והיצרנים בחו"ל.
לרכישה דרך אתר אינטרנט
http://www.hydrashop.co.il
לאתר החברה
http://www.hydra.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il