מאמרים - המדריך לקניית בריכות ספא ביתיות הדפסה מאתר מאמרים

המדריך לקניית בריכות ספא ביתיות

נכתב על ידי הידרה ציוד בריכות שחיה

[ הדפסת המאמר ]

 


בריכות שחיה ומערכות ספא ביתיות הופכות במרוצת השנים לדרך המועדפת על מרבית האנשים להרגע.


מערכת ספא צריכה להיות יעילה ולדרוש תחזוקה מינימלית ככל שניתן. על מנת להקל עליכם בבחירת בריכות ומערכות הספא, ריכזנו מספר גורמים שעליכם להתחשב בהם בזמן הקנייה. התחשבות בגורמים הללו תעזור לכם בבחירת בריכת או ספא, שישרתו אתכם ויסבו לכם הנאה לאורך שנים רבות.
    • בג'קוזי ובריכות הספא מצויים מספר סילוני מים - ג'טים. בריכות ספא מסוגים שונים מציעות סילוני מים ברמות חוזק שונות. מספר גבוה מדי של סילוני מים יביא להחלשת הזרם בספא. בנוסף, סילוני המים צורכים אנרגיה רבה ועושים הרבה רעש.

חשוב לבדוק את תנועת המים על ידי הסילונים. ישנם סילונים שונים, עם תנועות מים שונות וחשוב לשם לב שתנועת המים מתאימה ויעילה עבורכם. כמו כן, מומלץ לא להפעיל את הסילונים בצורה אקראית אלא בשעות קבועות או לפי זמני הכניסה לבריכה. לחץ הסילונים צריך להיות גבוה מספיק בכדי להגביר את ההשפעה על הגוף.
    • בריכות ומערכות הספא מגיעות בגדלים שונים, המתאימים למספר שונה של מתרחצים. כמות האנשים בתוך הספא והמרחק בין המושבים חשובים על מנת להנות מיתרונות הספא הביתי. המרחק בין המושבים צריך להיות רחב מספיק על מנת שתוכלו לשבת בנוחיות ושיהיה מרחב המאפשר לכם לנוע בחופשיות מסילון אחד לסילון אחר.

    • מבנה הספא - חשוב לוודא שמערכת הספא עשויה מחומרים חזקים, שיחזיקו לאורך זמן - כמו חומר תרמו- פלסטי עמיד. בריכות עשויות פיברגלס מחזיקות מעמד פחות זמן ויכולות להסדק. במידה ואתם רוכשים מערכת ספא מפיברגלס, חשוב לצפות אותה בווקס. שימו לב - בריכות המצופות בווקס הופכות לחלקות יותר. החומר ממנו עשויה הבריכה צריך להיות עמיד בפני קרני השמש וכימיקלים.

    • איכות בריכות הספא מושפעת במידה ניכרת ממוניטין היצרן. מומלץ לבדוק את תעודת האחריות טרם הקנייה ולבדוק האם החברה מבצעת את התיקונים בעצמה או האם עושה זאת נותן שירות אחר.

    • לפני קניית בריכות או מערכות ספא, חשוב לבדוק האם קיים זמן המתנה ממושך להתחממות המים והאם ישנו טיימר להפעלה אוטומטית.

 


 


 

אודות הכותב:
הידרה
כל הציוד הדרוש לבריכת השחייה: מסננים,רובוטים,כימיקלים ועוד, ממיטב החברות והיצרנים בחו"ל.
לרכישה דרך אתר אינטרנט
http://www.hydrashop.co.il
לאתר החברה
http://www.hydra.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il