מאמרים - האם הסרת שיער בלייזר שווה את המחיר? הדפסה מאתר מאמרים

האם הסרת שיער בלייזר שווה את המחיר?

נכתב על ידי אורן לוי

[ הדפסת המאמר ]כאשר לקוח מסתכל על מחירי הסרת שיער בלייזר כיום, סביר להניח שהוא אינו מבין על מה כל המהומה ומדוע המחיר יקר כל כך. טכנולוגית הלייזר נמצאת זמן רב בשימוש אך היום היא נמצאת בשירות תעשיית הקוסמטיקה יותר מבעבר. כיום לייזר הוא עוד אחת מן השיטות להיפטר משיער מיותר. המאמר הזה יסקור את התועלות שיש בהסרת שיער בלייזר אל מול שיטות אחרות ויאפשר לקוראים להחליט אם השיטה מתאימה להם.
לפני שתתחיל בטיפול הסרת שיער בלייזר עליך לשקול את כל מרכיבי המחיר בטיפול. רוב המכונים יגבו ממך כסף עבור פגישת יעוץ ועבור כל טיפול בנפרד. חלקם לא יגבו כסף על הפגישה הראשונה אך מחיר הטיפול יהיה גבוה יותר.
יש מספר סוגי לקוחות שמגיעים לטיפול הסרת שיער בלייזר. לקוח אחד יסמוך על המכון אליו הוא הולך בעיניים עצומות. ישלם את המחיר הנקוב ויפקיד את גופו בידי המכון. בדרך כלל לקוח שכזה לא יסתכל על המחיר אלא יותר על השירות שמציע המכון. לקוחות אחרים יבחרו במכון הזול ביותר ולא יהיה להם איכפת להגיע בשעות העומס למכון ולבזבז זמן רב על קביעת הטיפולים.
ישנם לקוחות שהיו מוכנים לשלם כל מחיר בלבד שזה מקנה להם חופש מגילוח, מריטה, שעווה, שיער שצומח כלפי פנים ועוד תחלואות כאלה ואחרות. לקוחות שכאלו צריכים להבין כי לצד הנוחות של הלייזר ישנם גם סיכונים ותופעות לוואי לטיפול.
לקוחות עם שיער בלונדיני או בהיר לא יוכלו לקבל טיפול לייזר, כך גם לקוחות בעלי עור מנומש. בעלי עור כהה גם הם אינם יכולים להשתמש שטיפול זה. לקוחות אלו צריכים להימנע משימוש לייזר ביתי, כי גם הוא יוצר אפקטים זהים.
לקוחות בעלי עור בהיר ושיער כהה יוכלו למצוא בלייזר פיתרון מעולה. עבורם, הסרת שיער בלייזר יכולה להיות רווחית ביותר כי היא יכולה להועיל להם לטווח הארוך ולחסוך להם זמן יקר. אם אינך עונה על הדרישות הללו אתה יכול למצוא עצמך מסיר את השיער פעמים רבות מבלי שהטיפול יעזור ויפסיק את צמיחת השיער.

אודות הכותב:
לעוד מידע ומאמרים על הסרת שיער לחצו כאן בנוסף תוכלו להשוות מחירים כאן הורדת שיער בלייזר
לקבלת מדריך חינם בשווי 40 ש"ח על הסרת שיער לצמיתות לחצו כאן

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il