מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

סימנטק דיווחה כי היא מוקמה על-ידי חברת המחקר גרטנר כמובילה בריבוע הקסם לתוכנות ניהול משאבי אחסון (SRM) וניהול SAN (Storage Area Network) לשנת 2009.

משפחת מוצר Veritas Command Central של סימנטק, היא פתרון SRM מקיף המספק ניהול משאבי אחסון, ניהול שינויי אחסון ויכולות דיווח עסקי בפלטפורמה משולבת אחת, ומאפשרת לארגונים להפחית עלויות הוניות ותפעוליות של אחסון.

Veritas Command Centralתואם במלואו לסטנדרטים של התעשייה, משולב היטב דרך ממשקי משתמש (APIs) של יצרנים, ומוביל ביכולת התרחבות ותמיכה לסביבות שרתים ואחסון פיזיות/וירטואליות, כולל סביבות VMware ESX.

"המובילים בריבוע הקסם מוכיחים את היכולת המשולבת הרבה ביותר בהיבטי ביצועים ושלמות חזון. יש להם את המוצרים המקיפים והמתרחבים ביותר, ויש להם היסטוריה מוכחת של ביצועים פיננסיים ונוכחות שוק מבוססת", קובע הדוח, אותו חיברו האנליסטים ואלדיס פילקס ורוברט פסמור מגרטנר. "במונחי חזון, הם נתפסים כמובילי דעה, עם תוכניות בנויות היטב לקלות שימוש, כמו גם הידע איך לענות לנושאי התרחבות ועומק מוצר. כדי שיצרנים יצליחו לטווח ארוך, הם חייבים תוכניות לטיפול בדרישות שוק מתרחבות לניהול שינויים, ניתוח סיבות שורש וניתוח ביצועים".
הדוח המלא זמין ב: http://www.symantec.com/content/en/us/about/media/industryanalysts/Gartner_srmsan_2009_MQ.pdf

"שוק ניהול משאבי האחסון התפתח בשנים האחרונות, אך מחויבות סימנטק לספק תפקודיות SRM מקיפה ומתרחבת עבור סביבות אחסון הטרוגניות עם השגת ערך מהירה, נשארת שרירה וקיימת", אומר שמוליק אנג'ל מנכ"ל סימנטק ישראל. "דירוגה של סימנטק על-ידי גרטנר ברביע המובילים, מבטא את מחויבותנו ארוכת השנים לספק פתרונות חדשניים המאפשרים ללקוחות להפחית עלויות אחסון על-ידי שיפור הניצולת של נכסי אחסון קיימים, תוך המשך עמידה ברמות שירות של יישומים".

משפחת מוצר Veritas Command Central כוללת את Storage Veritas CommandCentral - פתרון ניהול משאבי אחסון המספק שקיפות ובקרה מרכזית ברחבי סביבות אחסון פיזיות ווירטואליות הטרוגניות; Enterprise Reporter Veritas Command Central - פתרון דיווח ניתן להתאמה לאספקת מבט גלובלי לתוך נכסי אחסון ותוכנה עסקית לתוך יעילות אחסון;
Storage Change Manager Veritas Command Central - פתרון ללא התקנה בתחנת העבודה (Agentless) עבור ניהול יזום של שינויי תשתית המשפיעים על זמינות יישומים;
ו- Disaster Recovery Advisor Veritas Command Central - פתרון מקיף עבור בדיקת מוכנות לזמינות גבוהה והתאוששות מאסונות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il